Cat Güvenlik İş Başvurusu

Özel güvenliğe dair oluşturulan bütün beklentilerin karşılandığı Cat Güvenlik Türkiye’de birçok önemli mekânın korumasını üstlenmiştir. Sloganı ile kendi misyonunu ve vizyonunu açık bir şekilde ortaya koyan Cat Güvenlik huzurlu ve güvenli ortamlar yaratmak için burada olduğunu belirtmektedir. Cat güvenlik personel seçiminde özel bir özen göstermektedir. Bu özenin karşılığını da gün ve gün daha çok tercih edilerek almaktadır. Başkent gaz, Türkiye ziraat odaları birliği ve Ankara adliyesi gibi kurumlar Cat güvenlik tarafından korunmaktadır. Cat Güvenliğin prestijinin ne denli yüksek olduğunu bu tür önemli mekânların korumasını üstlenmesinden anlaşılabilir.

Cat güvenlik politikasını dört kelime ile açıklamaktadır; öngörülü, planlı, caydırıcı ve koruyucu. Bu dört kavramın dördünü de bünyesinde bulundura Cat Güvenlik gün geçtikçe saygınlığını daha da artırmaktadır. Cesur, atak ve tetikte olan personelleri ile güvenlik şirketleri arasında adeta parlamaktadır. Güvenlik personeli seçmek için özenli bir işlem sıralaması oluşturan Cat Güvenlik personel seçerken büyük bir özen göstermekte ve kadrosuna dahil ettiği her personeli ayrıca bir eğitime tabi tutmaktadır. Güvenlik alanında çeşitli sertifikalar alarak marka olma yolunda adım adım ilerleyen Cat Güvenlik gün geçtikçe daha çok insanın içtenlikle inandığı marka olma yolunda gitmektedir. Güvenlik alanında kariyer yapmak isteyen insanlar için de çeşitli fırsatlar sunan Cat Güvenlik çalışma kadrosunu oluştururken ince eleyip sık dokuyan bir firma olması ile sektörde adından söz ettirmektedir.

Cat Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Meşrutiyet Cd. Konur Sk. No: 43 Daire: 4, Kızılay, Çankaya, Ankara

Tel: +90 (312) 418 00 67

E-posta: info@catguvenlik.com

Cat Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cat Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cat Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Deniz ulusen dedi ki:

    Batikent uafa yakinlarinda guvenlik alinip alinmadigini ogrenmek istiyordum

BİR YORUM YAZ