Casel İlaç İş Başvurusu

Casel İlaç Sanayi, eczacı Cahit Selimoğlu tarafından 1983 yılında kurulan , sağlık sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle ve güçlü altyapısıyla ilaç sektörünün önemli ve aranılan bir elemanıdır.

Dünya nüfusunun gün geçtikçe yaşlanması, ilaç sektöründeki son yıllardaki ar-ge çalışmalarının artmasıyla birlikte pazarın büyümesi ve tüm devletler için sosyal güvenlik kurumlarının öneminin artması ülkemizde de ilaç sektörünü hem büyütmekte ; hem de sektördeki rekabeti arttırmaktadır. Casel İlaç’ın da buradaki vizyonu insan sağlığı merkezli, doğaya saygılı bir biçimde geçmiş dönemlerde olduğu gibi gelecek dönemlerde de pazara sürekli yenilikçi ürünler ve çözümler sunmaktır. Ülkemizde firmanın şu anda piyasada 14 farklı ilacı bulunmaktadır.

Casel İlaç Sanayi kuruluşundan 2001 yılına kadar SSK hastanelerine yönelik satış ve pazarlama faaliyetleri yürütmüş, bu tarihten itibaren de jenerik ürün ruhsatlandırma çalışmalarına ağırlık vermiştir. Firmanın tüm ürünleri Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ve Tarım Bakanlığı onaylı bir biçimde cGMP ve cGLP standartlarında üretilmektedir. Firma “girişimcilik” değeri doğrultusundaki gelişimiyle ve yenilikçi yapısıyla OTC grubu ürünlerine (reçetesiz olarak ve herkesin ulaşabileceği yerlerde satılan ilaç) ağırlık vermiş, bu kapsamda Almanya ve İngiltere’deki iki firmayla yaptığı anlaşmalar çerçevesinde 7 yıldır sektöre yeni ürünler vermektedir. Firma gelecek dönemlerde de aynı yenilikçi vizyonuyla sektöre yeni ürünler sunarak daha üst sıralara tırmanmayı hedeflemektedir. Firmanın ayrıca  ISO9001 – ISO13485 kalite belgeleri de bulunmaktadır.

Casel İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Talatpaşa Mah. Pazaryolu Cad. No: 4 Casel Plaza Esenyurt / İstanbul

Tel: 0(212) 450 20 00 – 0(212) 450 15 24

E-Posta: casel@casel.com

Casel İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Casel İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Casel İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ