CASA Mobilya İş Başvurusu

Mobilya denilince ilk akla gelen mağazalardan biri olan ve yüzlerce model seçeneğiyle müşterilerine hizmet veren Casa Mobilya, kalite ve zarafeti bir arada sunuyor. Otantik, modern, klasik mobilya modellerinin ve ev eşyalarının yer aldığı Casa Mobilya mağazalarında hiçbir yerde bulamayacağınız tasarım ürünleri olan koltuk, kanepe, yemek odası modellerinin yanı sıra, yatak odası, sehpa ve oturma odası modellerine de bulabilir ve evlerinizde size özel dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca klasik Türk evlerinde kullanılan eşyaları kendine has modern çizgilerle yorumlayarak birbirinden güzel tasarım ürünlerine dönüştüren ve üst düzey beğenilere başarıyla hitap eden Casa mobilya, kalite ve fiyat gibi diğer özellikleriyle de çok sayıda müşterisinin memnuniyetini de çoktan kazandı bile. Ayrıca, yurt içindeki mağazalarının yanı sıra, tasarladığı birbirinden güzel ürünleri yurt dışına da göndererek yurt içindeki müşterilerinin yanı sıra, Türkiye dışındaki insanlara hitap edebildiğini de kanıtlamış durumda.

Casa mobilya mağazasının yurt içindeki şubelerine giderek ya da internet üzerinden hizmet veren online sitesine bakarak aradığınız her türlü mobilya ürününü detaylı bir şekilde inceleyebilir ve istediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz. Her yerde görülebilecek klasik modellerin dışına çıkan sıra dışı ve özgün tasarımların yer aldığı Casa Mobilya, evlenmek isteyen veya evine yeni mobilyalar almak isteyenlerin en çok beğeneceği mobilya modelleriyle hizmet veren en iyi mobilya mağazalarından biri.

CASA Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; Çankırı Bulvarı No: 103 Akyurt, ANKARA

CASA Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CASA Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. CASA Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Yunus Polat dedi ki:

  20 yıldır mobilyada çalışıyorum

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba CASA Mobilya iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

 2. Yunus Polat dedi ki:

  20 yıldır mobilyada çalışıyorum

 3. Mevlut dedi ki:

  Sizinle calismak istiyorum hem doseme ustasiyim ve soforluk
  Montaz var

BİR YORUM YAZ