Çarşamba Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çarşamba Devlet Hastanesi 1986 yılında Samsun’un Çarşamba ilçesine bağlı olarak sağlık alanlarına dayalı hizmetler sunmak adına 100 yataklı yatan hasta alanları, 3 ameliyathane, 1 koroner, 1 yoğun bakım ünitesi ve 8 farklı servisi ile faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar sürdürülebilir başarılı bir performans sergilemiştir. Sağlık alanları üzerine oldukça uzman ve tecrübeli doktor kadrosu sayesinde yıllardır değişmeyen kalite unsurları çerçevesinde insan hayatını ön planda tutmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hastalarının memnuniyeti için durmadan aralıksız bir şekilde 7 gün 24 saat hastane poliklinikleri ve acil servis sağlık hizmetiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu tarihten sonra az yataklı ve servislere sahip olan hastane ihtiyaçtan ötürü gerekli mecralara taleplerde bulunmuş olup, 1994 senesinde ek hastane binasının inşaatı üzerine ihale açılmasını sağlamıştır.

Resmi kayıtlarca 2000 yılında ek binanın inşası sona ererek 150 yataklı ek bina hizmeti hastane bünyesine katılarak hizmetlerine başlamıştır. Tam olarak fiilen Şubat 2001 yılında ek binanın resmi olarak faaliyete girmesiyle hastane bünyesi daha fazla hastaya kucak açarak yatan hasta kabul sayısını arttırmıştır. Şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede olan hastaneye her an her saat rahatlıkla otobüs ve taksi bulunabilmekte. Son teknoloji cihazlar ile donatılan hastane bünyesinde ki tüm personellerin tamamı alanında uzman ve işinde tecrübeli kişilerden oluşmakta olup hastane bünyesinde başarılı çalışmalar sergilemektedir.

Çarşamba Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kavakdibi Mevki, Hastane Cd., Çarşamba Samsun

Çarşamba Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çarşamba Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çarşamba Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hatice yıldız dedi ki:

    Hatice yıldız ticaret meslek lisesi mezunu muhasebe bölümünde okudum 35 yaşındayım hastanenizde çalışmak istiyorum.

  2. Mevlüt yıldız dedi ki:

    Slm çalışmak isterim sizlerle meslegim matbaa istanbulda çalıştım burda meslegim yok saygılarımla kolay gelsin 5423683163

  3. Faruk şengül dedi ki:

    Çarşamba devlet hastanesinde çalismak istiyorum ortaokul mezunuyum temizlik işi olur ne olursa yaparım yaşım 29 acil çok ihtiyacım var lütfen

BİR YORUM YAZ