CarrefourSA İş Başvurusu

CarrefourSA İş Başvurusu

CarrefourSA İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Carrefour marketlerinin merkezi Fransa’dadır. İlk şubesi 15 haziran 1963’de hizmete girmiştir. Dünyada en büyük 2. Ciroya sahip süpermarket zinciridir. 16 binden fazla şubesi ve 500 bine yakın çalışanı vardır. Yıllık ortalama 2 milyar kişi bu mağazanın şubelerinden alışveriş yapar. Türiye’de de 1996’den bu yana Sabancı ortaklığıyla CarrefourSA olarak pazardaki yerini almıştır. 1993’de İstanbul’da ilk şubesini açan firma 22 hipermarket, toplamda 200’ün üzerinde şubesiyle Türkiye’de müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Firmanın Türkiye ayağı 2005 yılında Gima ve Endi gibi sektördeki 2 büyük devi bünyesine katmıştır. 2015 yılı itibariyle yaklaşık olarak 8000’in üzerinde çalışanı vardır.

Reyonlarında kendi üretimi olan ve sadece CarrefourSA marketlerde rastlayabileceğiniz kaliteli ürünler bulunmaktadır. Türkiye’de akşam saat 22:00’a kadar hizmet vermektedirler. Mağazalarının iç dekorasyonu göze hoş gelecek biçimdedir. Kaliteyi ve temizliği ön planda tutmak şirket politikası halini almıştır. Şirket kendi üretimi olan ürünleri müşterilerine mağazalarında uygun fiyatlardan satmayı hedeflemektedir. Bunun dışında bünyesinde oldukça geniş bir ürün yelpazesi barındırmaktadır. Modern perakendeciliğin dünyada sembolü haline gelmiş firmanın Türkiye kolu da markanın ismini 20 yılı aşkın süredir gururla temsil etmektedir. Firma yaptığı yatırımlar ve ihracatlarla da dikkat çekmektedir.

CarrefourSA müşterilerine çok sayıda kampanya ve ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Mağazalardan alış veriş yaparken PAYPAL hesabınızı kullanabilmenize varana kadar ödeme çeşitliliği mevcuttur. Zaman zaman PAYPAL ödemelerine hediye çekleri ve puanlarda vermektedirler.

Firmanın oldukça güncel ve kullanışlı bir internet sitesi de mevcuttur. Buradan yakın dönemdeki indirim ve kampanyaları takip etme olanağı bulmak ve bu sayede çok daha avantajlı fiyatlarla alış verişeler gerçekleştirmek mümkündür. Firmanın ürün çeşitliliği sadece gıda temizlik gibi temel ürünlerle sınırlı değildir. Elektronik ev aletleri dışında temel hırdavat, tamir aletleri, peyzaj ve bahçe işlerinizde kullanabileceğiniz çok sayıdı-a araç gereç mağazalarında satışa sunulmaktadır.

Şirket mağazalarında çalıştırdığı personelini titizlikle seçmekte ve eğitmektedir. Her biri bağlı olduğu reyonla igili donanımlı ve müşteriye güler yüzle yardımı amaçlayacak şekilde seçilmiş ve donanımlandırılmıştır. Firma Sabancı güvencesiyle verdiği hizmetlerle rakiplerinden bir adım öndedir.

CarrefourSA İletişim Bilgileri
Adres; Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe / İstanbul

CarrefourSA Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CarrefourSA’da kariyer yapabilirsiniz. CarrefourSA insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bekir boral dedi ki:

    slm sizinle çalışmak isterim

BİR YORUM YAZ