CarrefourSA İş Başvurusu

En hesaplı alışveriş sloganı ile hizmet sektörüne adını yazdıran bir marketler zinciri olan Carreforusa Türkiye’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Carrefour ilk mağazasını 1986 yılında Fransa’da açmıştır. 33 ülkeye hizmet götüren Carrefour’un önemli duraklarından bir tanesi de Türkiye’dir. Sabancı güvencesi altında işlerini devam eden Carrefoursa birçok insanın alışveriş denilince ilk aklına gelen yer olma özelliğini korumaktadır. Carrefoursa’nın bu kadar çok insana ulaşmasının ana nedeni uygun fiyat politikasıdır. Halkın her kesiminden insanın alışveriş yapabileceği bir ortam hazırlamaya çalışan Carrefoursa hijyenik ortamı ile de tüketicilerin içini rahatlatmaktadır ve güvenilir bir ortam sağlamak için çabalamaktadır.

Bu marketler zinciri uygun fiyat politikasını benimsemekle kalmayıp promosyona da önem vermektedir. Promosyonları ile birçok müşterinin yüzünü güldürmektedir. Gerek yiyecek maddelerinde gerekse temizlik maddelerinde gerçekleştirdiği promosyonlar ile müşterilerin dikkatini çekmekte ve uygun fiyatları ile onların ev ekonomisinin kalkınmasına yardımcı olmaktadır. meyve, sebze, et, balık, şarküteri, gıda, yemek malzemeleri, şekerleme, kuruyemiş, içecek, temizlik ve kişisel bakım gibi çok farklı alanlardaki tüketim malzemelerini içerisinde barındırarak müşterilerini her yönden memnun etmeye çalışmaktadır. Tüketicilerin yanı sıra kurulduğu ülkenin istihdam durumunda da büyük değişiklikler yaratan Carrefour büyük bir iş sahası açmaktadır. Bünyesine aldığı personeller sayesinde etkisini daha da güçlendirmeyi başarmaktadır. 8000 kişiyi istihdam ettiği düşünülürse Carrefoursa’nın iş bulma açısından nasıl bir olanak sağladığını daha kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

CarrefourSA İletişim Bilgileri
Adres; CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe / İstanbul

Telefon: 0216 655 00 00

E-mail :bilgi@carrefoursa.com

CarrefourSA Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CarrefourSA’da kariyer yapabilirsiniz. CarrefourSA insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sami yılmaz dedi ki:

    10 senedir turizmdeyim. Alanya Manavgat bölgelerinde depo sorumlusu olarak iş arıyorum. İndir bindir işi.

BİR YORUM YAZ