Caprice Gold İş Başvurusu

İstanbul’un merkezi Bayrampaşa’da bulunan ve dünyanın ilk 7 hilal ödüllü otelini içinde barındıran Caprice Gold şu anda dünya üzerindeki en büyük şehir oteli ve günün 24 saati hayatın akışının hiç durmadığı bir yaşam merkezi ve tatil sarayı konumundadır. İlk görüldüğü andan itibaren insanları kendine hayran bırakan ve merak uyandıran Caprice Gold misafirlerine kelimelerle anlatılmayacak deneyimler sunmaktadır. Bayanlara özel lobisi ve yaşam alanları, bay ve bayanlara özel 35 adet açık ve kapalı yüzme havuzu, İstanbul’un en büyük Spa merkezi ve tek deniz kaplıcası Caprice Gold konuklarının hizmetindedir. Her daim merak uyandıran ve beğeni toplayan, sadece bayanlara özel matinelerin de bulunduğu değişik animasyonları, tiyatroları, yerli ve yabancı birçok sanatçının konserleriyle aydınlanacak olan Caprice Gold’a bir sanat sarayı demek de yanlış olmayacaktır.

İçerisinde sarayına yakışan ihtişamlı camii ve 12 adet mescidi de bulunan Caprice Gold, klasik otel konaklama sistem anlayışını da değiştirerek konuklarına bir devrim vadediyor. Dünyada ilk kez uygulanan ve 3 altın anlamına gelen “3 gold” sistemiyle Caprice Gold, misafirlerinden ortalama bir 5 yıldızlı otel oda fiyatından daha az bir ücret alıp, sadece bir oda hizmetinin yanı sıra; ister o anda, ister 5 yıl içinde kendilerine veya dostlarına kullandırabilecekleri otomobil ve saray paket hizmetini de ücretsiz olarak sunuyor. Sarayın büyülü atmosferinde bu farkı ve bu ihtişamı yaşamak da misafirlerinin en büyük hakkı olsa gerek.

Caprice Gold İletişim Bilgileri
Adres; Kocatepe Yolu, Mega Center Yanı, Bayrampaşa Merkez, Bayrampaşa, İstanbul

Tel : +90 (256) 822 11 00

E-posta: info@caprice.com.tr

Caprice Gold Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Caprice Gold otellerinde kariyer yapabilirsiniz. Caprice Gold insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mustafa dedi ki:

    otel maaşlarda sorun çıkarıyor dikkat edin. ayrıldığınızda içerde kalan paranızı ödemiyorlar.

  2. Halil karik dedi ki:

    Meydanci olarak iş arıyorum B/A2 ehliyetim var.

BİR YORUM YAZ