Cappy İş Başvurusu

Cappy; Coca Cola’nın “Minute Maid” adlı meyve suyu markasının Avrupa ayağına verdiği ismidir. Başka bir deyişle Coca Cola, dünyanın 25 ülkesinde satışa sunduğu meyve sularını Avrupa’da Cappy adıyla satışa sunmuştur. Cappy Türkiye pazarına 1994 yılında girmiş ve o tarihten bu yana tüketicilere sürekli yeni tatlarla buluşma fırsatı vermiştir. Avrupa’daki ortalama kişi başı meyve suyu tüketiminin sadece üçte birine sahip olan Türkiye bu yönüyle markalara gelecekle ilgili önemli büyüme fırsatları sunmuş ve Cappy bunu fırsata çeviren markaların başında gelmiştir.

Bunlarla birlikte Cappy sürekli gelişmeye açık vizyonuyla sektörün dinamiklerini sürekli değiştirmiş ve her geçen gün sektöre yeni ürünler kazandırmıştır. Cappy,1994 yılında Türkiye’ye merhaba demesinin ardından sadece 3 yıl sonra ilk karışık meyve suyu nektarını üretmiş, 2000 yılında ise meyve suyunu ilk kez teneke kutuda tüketicilerin beğenisine sunmuştur.2001 yılında ilk %100 doğal portakal suyunu piyasaya çıkaran Cappy, 2003 yılında da içeriğinin %99’undan fazlası doğal meyve suyu olan, şekersiz ve doğal aromalar içeren, bazı ülkelerde “Cappy Juice”olarak da tanınan Cappy Selectii’yi üretmeye başlamıştır. 2005 yılında ise o zamana kadar Türkiye’de hiç kullanılmayan oldukça pratik prizma paketlerde üretime geçen Cappy’nin bundan iki yıl sonra Çorlu’da kurduğu “Aseptik Pet” hattıyla meyve sularının ilk günkü tazeliğini koruyan pet şişeleri oldukça beğeni toplamıştır. 2010 yılında Dünya’da ilk kez üretilen Cappy Ramazan Şerbeti 2010 Dünya Meyve Suyu Koneransı’nda “Yılın en yenilikçi ürünü” ödülüne layık görülmüştür.2011 ve 2012 yıllarında da gerçek meyve parçacıklı meyve sularını piyasaya çıkaran Cappy sektördeki liderliğini henüz kimseye kaptırmamaya kararlı görünüyor.

Sektöre yeni ürünler kazandırmanın yanında sosyal sorumluluk projelerine de el atan Cappy, 2010 yılında MEB ve AKÇAM merkezi ile beraber yürüttüğü “çocukların meyve bahçesi” projesiyle yılın sosyal sorumluluk projesi özel ödülüne layık görülmüştür. Cappy’nin tüm bu ürünleri, özellikleri ve duyarlılıklarıyla sektörde lider olması da tabi ki kimseyi şaşırtmıyor.

Cappy İletişim Bilgileri
Adres; Esenkent Mh. Deniz Feneri Sokak, No: 4, Ümraniye, İstanbul

Tel: 0 850 201 30 40 / 444 30 40

E-posta: iletisimmerkezi@coca-cola.com

Cappy Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cappy firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cappy insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. murat ürkmez dedi ki:

    Merhaba benim ismim Murat Ürkmez. 2009/2012 dünyada en güzel hotellerde çalıştım, görevim Polat Hotel garson barmenlik yapıyordum. Sonra Atatürk havalimanında iç hatlar, sonra yer hizmetinde özel uçaklarda görev yaptım. Depo satış temsilcisi olarak 2 sene çalıştım. Şimdi iş arıyorum lütfen bana yardımcı olun.

BİR YORUM YAZ