Capitol İş Başvurusu

İstanbul’un Anadolu yakasının ilk yaşam, eğlence ve alışveriş merkezi olan ve Altunizade’de bulunan Capitol ziyaretçilerine bir alışveriş merkezinden çok daha fazlasını vadetmektedir. Mimarisindeki detayları, diğer Avm’lere göre fark yaratan sıcak ortamı sayesinde, her yaştan ve her kesimden ziyaretçiye hitap eden Capitol 1993 yılında kurulduğundan bu yana, alışılmış alışveriş merkezi algısının dışına çıkarak kısa sürede alışveriş ve eğlence anlayışı standartlarını yükseltmeyi başarmıştır. Sektörlerinde öncü ve tanınmış 120’den fazla markaya ev sahipliği yapan Capitol, Türkiye’nin ilk ve en büyük sinema kompleksi olan Capitol Specturum’la da ziyaretçilerini sinemanın büyüsünün içine çekmektedir. Ayrıca Capitol; yılın her döneminde farklı sanatçıların sergilerinin sergilendiği, çok farklı etkinliklere ulaşılabilen ve sosyal sorumluluk konularında da üzerine düşenin her zaman fazlasını yapan bir yaşam kompleksi durumundadır. Captune eğlence gezegeniyle de 2-16 yaş arası çocuklara hitap eden Capitol, onları eğlencenin, hediyelerin ve değişik sosyal aktivitelerin büyülü atmosferine davet etmektedir.

Capitol her türlü sanat ve kültürel faaliyetlerin sürekli içinde olmuş, yenilikçi ve gelişimci tarzını her daim korumuştur. Bu yapı sonucunda 2006 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC tarafından “yenilenen alışveriş merkezleri” kategorisinde Capitol “yılın en iyisi” seçilerek bu büyük ödülü ülkemize getirmiştir. Capitol Akademi tarafından belirli dönemlerde uygulanan eğitimler, ziyaretçilerin ilgisini her daim taze tutarak kendilerini buranın özel bir parçası olarak görmelerini sağlamaktadır.

Capitol İletişim Bilgileri
Adres; Mahir İz Caddesi 34662 Altunizade / İSTANBUL

 Telefon : +90 216 554 77 77 (Pbx)

 Email : oneri@capitol.com.tr

Capitol Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Capitol firmasında kariyer yapabilirsiniz. Capitol insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kaan dedi ki:

    şöförlük yapıyorum

BİR YORUM YAZ