Capacity İş Başvurusu

Capacity, İstanbul’un 3.bölgesi olarak tanımlanan iş ve finans merkezi Bakırköy’de 2007 yılı sonunda açılışı yapılan ve 155.000 metrekare alan üzerine inşa edilen eğlence ve yaşam merkezidir. Capacity, her yaştan ve her kesimden insana hitap eden kendine özgü mimari yapısı, üst düzey aydınlatma estetiği ve başarılı konseptiyle ziyaretçilerinin ilgisini daha ilk etapta çekerek yılda 22 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlamayı başarmıştır. Ayrıca ferah ve şık ortamı, müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan hizmet anlayışıyla ziyaretçilerine aileleriyle birlikte keyifli ve güvenilir bir alışveriş ortamı sağlamaktadır. Bunların yanı sıra başta dünyaca ünlü markalar olmak üzere 200’ün üzerinde sektöründe önemli yerlere sahip markalara ev sahipliği yapmaktadır. Bulunduğu lokasyona hem araçla hem de toplu taşımayla ulaşım kolaylığının yanı sıra, 2500 araçlık otoparkı, son derece konforlu ve son teknolojiyle bezenmiş 9 sinema salonu, gece 02:00’ye kadar açık popüler kafe ve zincir restoranlarıyla tüm İstanbul’da farkındalık yaratan bir adres konumundadır.

Bunların yanında tüm yıl boyunca her yaştan ziyaretçinin değişik etkinliklerle ilgisini her daim canlı tutmayı başaran Capacity, benzersiz ışık ve müzik şovlarıyla da hem çocuklara hem de büyüklere keyifli saatler yaşatmaktadır. Özellikle interaktif havuzuyla dikkat çeken Capacity için Bakırköy’e yepyeni bir hava kazandırdığı, organize perakendeciliğin önemli bir aktörü ve güçlü ev sahiplerinden biri konumunda olduğunu söylemek yanlış olmasa gerek.

Capacity İletişim Bilgileri
Adres; Ataköy 1. Kısım Mh. Fişekhane Caddesi, No: 7, Capacity Avm, Zeytinlik, Bakırköy, İstanbul

TELEFON

444 9 272

E-POSTA

info@capacity.com.tr

Capacity Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Capacity AVM’de yer alan çeşitli mağazalarda ve iş yerlerinde kariyer yapabilirsiniz. Capacity insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ