Çapa Tıp Fakültesi İş Başvurusu

Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleri doğrultusunda 1933 yılında inşa edilen İstanbul Tıp Fakültesi, bir diğer adıyla Çapa Tıp Fakültesi günümüze kadar Şişli Etfal, Haseki ve Bakırköy bölgelerine ait tüm sağlık kuruluşlarını tek çatı altında toplamıştır. Tek isim altında sağlık alanına dayalı hastalara daha kaliteli ve yerinde müdahale erbabında hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Günümüze kadar modern bir mimari yapıya kavuşan ve tarihi dış motifleri ile huzur veren Çapa Tıp Fakültesi yıllar boyunca insan sağlığı üzerine geliştirdiği özel sağlık teknikleri ve son teknoloji tıbbi cihazları ile insan hayatını ön planda tutan çalışmalara imza atmıştır.

Günümüzde Türkiye’nin en iyileri arasında bulunan İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, tüm hastalarının bedensel ve ruhsal tüm sorunlarına çözüm sunmakta olup, alanında tecrübeli ve tamamen uzman doktor kadrosu sayesinde gerek muayene, gerek ise ameliyat işlemlerinde başarılı sonuçlar elde etmektedir. Tamamen steril bir ortamda sürdürülen sağlık hizmetleri her sene tektik edilmek amacıyla denetim altında olup, başarılı bir şekilde hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden sürdürmüştür. Hemen her branşta doktorun yer aldığı Çapa Tıp Fakültesi, hastalarının tüm bilgilerini de hastane veri tabanında muhafaza ederek, olası bir durumda hastanın daha hızlı sağlık hizmet alması adına oluşturulan data sayesinde tüm bilgilerine erişilebilinmektedir. Güler yüz ve profesyonel asistan kadrosu ile de oldukça dikkatleri üzerine çeken hastane bünyesi çalışmalarını günümüzde halen devam ettirmektedir.

Çapa Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Tıp Fakültesi Fatih / Çapa İstanbul

Çapa Tıp Fakültesi Kariyer Olanakları
Çapa Tıp Fakültesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çapa Tıp Fakültesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ