Çapa Koleji İş Başvurusu

2011 yılında eğitim ve öğretim hizmetlerine adım atan Özel Çapa Koleji, eğitim serüvenine ilk olarak Şanlıurfa’da başlamış olup, kaliteli ve üst düzey eğitimin yegane adresi olma hedefi ile başarılı bir şekilde yeni nesillerin ülkemize kazandırılmasına vesile olmuştur. Yıllardır değişmeyen eğitim anlayışı ve ders alanında farklı bakış açıları yaratan Çapa Koleji bu doğrultuda zihinsel, bedensel, ruhsal, duygusal ve sosyal açıdan her bir ferdin tek bir insan ile eşit olduğu kanaatiyle çıkmış olduğu bu yolda özel ders odaları ve her insan ferdine aynı eğitim konsepti ile büyük bir beğeni ve ilgi toplamıştır. Ailelerin evlatlarını güvenle teslim ettiği özel kolej’de günlük hayatta rutin olarak kaliteli bir şekilde sürmektedir.

Türkçe eğitimin yanı sıra Milli Eğitim müfredatlarına da önem vererekten yabancı dil eğitimi üzerine sunmuş oldukları yüksek düzeydeki eğitim anlayışı sayesinde öğrencilerin uluslar arası eğitim ve öğretim alanında başarılı bir şekilde kavrama yeteneğini kazandırmıştır. Çağdaş ve yenilikçi aynı zaman’da alanında uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosu ile daima ülkeye faydalı olacak bireylerin yetişmesi için çalışan Özel Çapa Koleji, Güneydoğu Anadolu bölgesinde bir fark yaratarak insan değerini ön plana çıkaracak çalışmalarda bulunmaktadır. Ders metotlarının yanı sıra aynı zaman’da spor, sosyal alanlar, sanat ve çeşitli etkinliklerle öğrencilerin pozitif yanlarını arttırarak derslerinde daha başarılı olmasını sağlayan Çapa Koleji, ülke genelinde yüksek potansiyel gösteren kolejler arasında yer almaktadır.

Çapa Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Egekent-2 Metro İstasyonu Yanı 9.Cadde No: 29 Egekent-2 Menemen / İZMİR

Çapa Koleji Kariyer Olanakları
Eğitim Kurumu insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çapa Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Çapa Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ