Cansuyu Derneği İş Başvurusu

Yurtdışı yardım organizasyonu ile Türkiye’nin insani sorumluluğunu yürüten Cansuyu Derneği kimsesiz çocukların aileleri olmaya çalışır. Topladıkları yardımlar ile beraber yetim çocukları korumaya devam etmektedirler. Filistin, Gazze, Afrika ve Asya’da düzenlenen yardım örgütlerinin arasında yer almaktadır ve yetim savaş tanığı ile Yetim Projesi başlamasına ön ayak olmuşlardır.

‘’Siz de biryetim kabul edebilirsiniz’’ sloganı ile kimsesiz çocukların yalnız olmadıklarını tüm dünyaya göstermeyi amaçlamaktadırlar. Gazze’de 500 yetim maliyetlerini önüne geçtitüm ihtiyaçlarını karşılayan dernek Nisan ayında başlayan iç savan nedeniyle zorlu koşullarda olan Afganistan’da 1000 yetime acil yardım sağladı. Toplam 1000 yetime yardımcı olunmuştur. Ayakkabı, kumaş ve bez yardımı yanı sıra, 100 yetime nakit para yardımı ve bazı ailelerine gıda ve kumaş yardımı verilmiştir.

Yardım organizasyonları hakkında kamuoyunu bilgilendirmeyi amaçlayan Cansuyu Derneği, dış İlişkiler kolu; 35 yıl önce savaşın başlamasından beri her ölü askerin arkasında bir yetim bırakmak anlamına geldiğini belirtmiştir. Devletin bu yetimlere yardım etme zorunluluğu vardır. Yurt dışından Afganistan’a gönderilen yardımlar genellikle aracılar tarafından gönderilir ve yardımların teslimini de onlar sağlamak ve sürdürmektedirler.

Dernek ülkemizde ve tüm dünyada birçok sosyal sorumluluk projesi geliştirmektedir. Savaş dolayısıyla zorluk çeken ve ailesiz kalmış çocukların ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını tüm dünyanın gözleri önüne sermeyi hedeflemektedirler. Özellikle Ortadoğu’da yürüttükleri sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çekmektedirler.

Cansuyu Derneği İletişim Bilgileri
Adres; Oğuzlar mah. 1381. Sokak, no: 5/5 Balgat / Çankaya / ANKARA

Tel : 90 (312) 285 00 92

E-posta: cansuyu@cansuyu.org.tr

Cansuyu Derneği Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cansuyu Derneğinde kariyer yapabilirsiniz. Cansuyu Derneği insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ayten Sertel dedi ki:

  Babasız İki çocuk bakıyorum. Artık Zorlanıyorum Yıllardır İşsizim Acil İşe İhtiyacım Var. Bana da İmkan Verilirse Cansuyunda Çalışabilirim .

 2. Ayten Sertel dedi ki:

  Ben , İşsizim Çalışmak İstiyorum .

 3. Ayten Sertel dedi ki:

  Ben , İşsizim Çalışmak İstiyorum.

 4. Şenol eser dedi ki:

  27 yasindayim ne is olursa yaparim 0554 838 29 18

BİR YORUM YAZ