Cansan Alüminyum İş Başvurusu

Firma 1990 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin lokomotif alüminyum üreticileri arasında yer almaktadırlar. En son teknolojik donanıma sahip üretim tesisleri 100 bin metrekare alana kurulu vaziyettedir ve senede 36 bin ton üretim kapasitesine sahiplerdir. Kalıp imalatı, profil üretimi, elektrostatik toz boyama, eloksal kaplama, talaşlı imalat gerçekleştirmektedirler ve oldukça geniş bir ürün yelpazeleri bulunmaktadır. Oldukça yüksek kaliteli ürünleri en son teknolojiyle üretmektedirler. Şirket bu bakımdan sektörde tercih sebebidir. Hızlı ve zamanında teslimat yapmaya özen göstermektedirler. Firmanın aynı zamanda bir tasarım ekibi de bulunmaktadır. Cansan Alüminyum son derece disiplinli bir çalışma ekibi oluşturma projesi yönetmektedir. Alanında uzman kişilerden oluşan çalışma kadroları takım çalışmasına da uygun olarak hareket etmektedirler. Son derece profesyonel hizmet vermekte olan firmanın proje desteği de bulunmaktadır.

Cansan Alüminyum çevre koruma yasalarına harfiyen uyan üretim tesisleri ve projeler geliştirmektedir. Tesislerini sürekli olarak çevre duyarlılığı kapsamında yenilemeye özen göstermektedirler. Yaşanabilir bir çevrenin korunması ve muhafaza edilmesinin gelecek uşaklara bırakılacak en büyüm miras olduğunun bilinciyle hareket eden firma çalışan ve işçi güvenliği konusunda da oldukça hassastır. Çalışanlarının yaşam kalitesini artırmak ve korumak amacıyla projeler geliştirirler. İşçi koruma kanunlarına harfiyen uymaya özen gösteren firma on yıllarda AR-GE çalışmalarına da geniş bütçeler ayırmaktadır. Sürekliği yeniliği ve yenilenmeyi kendilerine amaç edinmiş durumdadırlar.

Cansan Alüminyum İletişim Bilgileri
Adres; Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi 14. Cd. No: 8, Bursa

T: 0 (224) 484 23 30

www.cansan.com.tr

Cansan Alüminyum Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cansan Alüminyum firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cansan Alüminyum insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ