Canpark AVM İş Başvurusu

Oldukça merkezi bir konumda bulunan alışveriş merkezi son derece göz alıcı ve hoş bir mimariye sahiptir. Hem iç hem de dış mimarisi ile etkileyici bir yapıdır. Binanın mimarisinde son derece donanımlı bir iç ve dış mimar kadrosu görev almıştır. Canpark AVM yakındaki kültür ve sanat merkezleri ile dikkat çekmektedir. Bir Hilton Garden Inn projesi sayesinde sosyal yaşamın kalbi haline gelmiş durumdadır. Alışveriş merkezine ulaşım son derece kolaydır. Hem metro hem de otoyol bağlantıları sayesinde kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Ümraniye İstanbul Anadolu yakasının son derece hızlı gelişen ve büyümekte olan bir semtidir. Bu büyümekte ve gelişmekte olan yaşam merkezinin en göz alıcı ve tüm sosyal yaşamın kalbi haline gelmiş bir alışveriş merkezidir Canpark AVM. Bölgenin gelişmekte olması dolayısıyla son derece prestijli firmaların projeleri ve seçkin konut inşaatları, oldukça modern ve hoş görünümlü alışveriş merkezi projeleri bir bir hayat bulmaya devam etmektedir. Alışveriş merkezi yaptığı prestijli ortaklıklarla da göze batmaktadır. Dünya çapında firmalarla girdileri kar ortaklıkları sayesinden işetilmekte olan bina her konuda güvenilir ve saygın durumdadır.

Firmanın bina güvenliği konusunda oldukça hassas planlamaları ve projeleri mevcuttur. Olası bir felaket senaryosuyla en iyi şekilde başa çıkacak şekilde tasarlanmış olan alışveriş merkezinin, kişi güvenliği açısından da oldukça sıkı bir denetime tabi güvenlik politikası bulunmaktadır.

Canpark AVM İletişim Bilgileri
Adres; A Yamanevler Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No: 169 Ümraniye / İstanbul

Canpark AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canpark AVM’de kariyer yapabilirsiniz. Canpark AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ