Canovate Group İş Başvurusu

Firmanın merkezi Çekmeköy, İstanbul’da bulunmaktadır. Firma dünya çapında başarılı ve bir çok sektörde lider kuruluş pozisyonundadır. Şirketler gurubunun güncel değeri 250 milyon doları aşmaktadır. 24 bin metre kare alana kurulu tesislerinde; fiber optik bağlantı tabanlı fttx & fiber optik iletim-erişim ürünleri, veri merkezi & veri merkezi soğutma ürünleri & çözümleri, rack kabinleri, dolapları, kutuları & aksesuarları, mekan dolapları(saha dolapları), çatıları ve kutular & aksesuarlar, smekan dolapları(saha dolapları), çatıları ve kutular & aksesuarlar, güç dağıtım üniteleri ve ups. uzaktan izleme, erişim ve yönetim üretimi yapmaktadırlar.

Firma hizmet verdiği tüm sektörlerde öncü ve lokomotif konumdadır. Öncelikli vizyonlarının arasında dünya çapında söz sahibi bir şirket haline gelmek vardır. Canovate Group müşterilerinin çözüm ortağı olmayı amaçlar ve satış sonrası da teknik destek ve servis hizmetleriyle onlarla bir aile oluşturur. Tam tatmin edilmiş bir müşteri kitlesi hedeflemektedirler. Böylelikle zaman ve para tasarrufu sağlamak amaçlanmaktadır.

Canovate Group son derece sosyal sorumluluk sahibi bir kuruluştur. Yaşanabilir bir çevre için sosyal sorumluluk projeleri geliştirirler. Gelecek nesillere bırakılacak en büyük mirasın yaşanılabilir bir doğal ortam olduğunun bilinciyle, yasalaştırılan tüm çevre koruma paketlerine harfiyen uyan projeler geliştirmektedirler.

Firma yönetici kadrosu oluşturma konusunda da son derece hassastır. Tüm yöneticileri alanında uzman, donanımlı ve eğitimli kişilerden seçmeye büyük özen gösterir.

Canovate Group İletişim Bilgileri
Adres; Ekşioğlu Mah. Atabey Cad. No:12 Çekmeköy, İstanbul

Telefon: +90 (216) 484 2222

Canovate Group Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canovate Group firmasında kariyer yapabilirsiniz. Canovate Group insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ