Canon İş Başvurusu

II dünya savaşında Japon ordusuna hizmet etmiştir. Canon Inc. 1970’lerin sonundan beri, elektronik, elektronik esas optik konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olarak anılır olmuştur. ABD’de patent alan ilk üç şirketlerinden biridir. Her yıl tüm dünyaya Canon bunu fotokopi makineleri, lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar, faks makineleri, tarayıcılar, çok işlevli cihazlar, film tabanlı makineler üreterek sektöre liderlik etti. Son derece yenilik bir geçmişe sahiptir. dijital kameralar, video kameralar alanında dünya devidir. Şirket ayrıca dürbün, kamera mercekleri, likit kristal ekran (LCD) projektörler, hesap makineleri, yarı iletken üretim ekipmanları, LCD üretim ekipmanları, tıbbi ve yayın ekipman üretmekte ve pazarlamaktadır.

Canon HP LaserJet markası altında HP tarafından satılan lazer yazıcılar üretir. 1985 yılından bu yana Hewlett-Packard Company (HP) ile önemli bir ortaklıkta yer almıştır. Yaklaşık Canon’un toplam gelirlerinin beşte biri bu ortakla elde edildi. Şirket ayrıca yüzey tel elektron-yayıcı ekran (SED) televizyon, plazma ve LCD setleri için yüksek çözünürlüklü bir alternatif üzerinde çalışmaktadır. Bu proje bir ortak girişim olan Toshiba Corporation ile bağlantılıdır. Firma hala Kore’de imalat ortak girişim ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Fransa, Tayvan, Çin, Malezya, Tayland ve Vietnam’da üretim iştirakleri yürütmektedir. Japonya’daki ürünlerinin de büyük çoğunluğunu üretmektedir. Amerika ve Avrupa her muhasebe firmasının yaklaşık yüzde 30 oranındaki ürünleri firmaya aittir.

Canon İletişim Bilgileri
Adres; Mimar Vedat Cad. No: 7 Sirkeci / İSTANBUL

Canon Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canon firmasında kariyer yapabilirsiniz. Canon insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ