Canlar Boru İş Başvurusu

Elektrik tesisat sisteminde pazar lideri olan Canlar Boru’nun Türkiye genelinde 5 bölgede bulunan bayilikleri ile faaliyetlerine yirmi yıldır hem ülkemizde hem de yurtdışında devam etmektedir. Merkezi Ankara’da bulunan Canlar Boru; ayrıca İstanbul Anadolu Yakası Kavacık’ta ve İzmir Buca’da üretim yapmaktadır. Türkiye sanayisine çok ciddi katkıları bulunan Canlar Boru, elektrik tesisat boruları ve ek parçalar üretmektedir. Personel sayısı 160’a yakın olan firma, 2000’den fazla ürünle piyasada uygun fiyat ve güvenilir kalite ilkesini benimsemiştir. 1992’de plastik boru ve aksesuar üretimi de yapan firma; 2010’da da Amerika, Tayvan gibi ülkelerden EMT/ IMC galvanizli çelik boru, spiral ve çeşitli borular ithal etmektedir.

Elektronik eşyaların, bina ve makinelerin yangına maruz kaldığı durumlarda zararlı gazlar yaymaz. Çevreye ve binalara zararı daha da çoğaltmaz. Tekrar kullanılabilme özelliği dolayısı ile çevreye duyarlı ve dosttur. Yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Canlar Boru otellerde, iş ve alışveriş merkezlerinde, konut, hastane ve okullarda, en yüksek güvenlik sertifikalarından geçerek kullanılmıştır. Firmanın bundan sonraki en büyük hedefi çelik ürünlerde de faaliyetlerine ithalatçı konumunda değil, üretici konumuna geçerek devam etmektir.

Canlar Boru teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kendini geliştiren, kurumsal kültüre önem veren, insana yatırım yapan bir firmadır. Satış sonrası müşteri memnuniyetine de önem veren, değişen ihtiyaçlara cevap veren firma bunun için gerekli alt yapı yatırımlarını tamamlamıştır.

Canlar Boru İletişim Bilgileri
Adres; Ayaş Yolu 33. Km.Turgut Özal Bulvarı No: 2 Yenikent / ANKARA

Canlar Boru Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canlar Boru firmasında kariyer yapabilirsiniz. Canlar Boru insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. selami dilli dedi ki:

    işe ihtiyacım var acil, SAYGILARIMLA..!

  2. serdar demir dedi ki:

    slm ben serdar ankara batıkente oturuyorum annemle şöförüm.E ve srce.1234 piskoteknik var issızım şirketinizde çalışmak isterim.saygılar.

  3. ibrahim dedi ki:

    Sofor volume icin bas vurdu saygikar

BİR YORUM YAZ