Çankırı Lastik Fabrikası İş Başvurusu

Sumitomo Rubber ve AKO birliğin birlikte projelendirdiği Çankırı Lastik Fabrikası geçtiğimiz 2015 senesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılarak toplam’da 516 milyon dolarlık dev bir fabrika kuruluşu ile faaliyetlerine başladı. Çankırı-Ankara karayolu 35.kilometresinde kurulan dev tesis’te günümüzde 600’den fazla kişi istihdam görmekte. Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi’nde Türk ve Japon işbirliği ile kurulan Sumitomo Rubber AKO Lastik Fabrikası günümüzde halen büyük bir üretici kimliği ile tüm Türkiye ve dünya geneline ihracatlar sağlayarak modern üretim tesislerinde aralıksız işleyişine devam etmektedir. Çankırı’da bu denli bir fabrikanın kurulması birçok il tarafından desteklenerek günümüz Türkiye’sinin birçok ilinde bayiliklerle satışı gerçekleşen lastiklerin tamamı üstün kalite standartlarında üretilerek aynı zaman’da Japonya başta olmak üzere birçok dünya ülkesine ihracatı sağlanmaktadır.

Asıl hedefin 2019 senesi üzerine kurulmuş olması da bu fabrikanın daha da gelişeceği anlamına gelirken, 2019 yılına erişildiği vakit hem üretim hem de kapasite alanında büyük bir gelişme projesini tamamlayacak olan dev marka aynı zaman’da şuanda mevcut çalışan 500 kişilik personel istihdamını da 2.000’e yükseltmeyi planlamakta. Toplam’da 516 milyon dolara mal olan dev üretim fabrikasının %25 Türk üretici AKO, geri kalan %75’lik pay oranı ise Japon Sumitomo Rubber’a ait. Yüzlerce çalışanına istihdam sağlayan dev marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça yüksek katkılarda bulunan dev kuruluşlar arasında yer almakta.

Çankırı Lastik Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Yakınkent Org. San. Bölg. 1.Cad. No:1 Tüney Köyü Mevkii Çankırı

Çankırı Lastik Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çankırı Lastik Fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. Çankırı Lastik Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. AHMET dedi ki:

    dogru

  2. SeNeM dedi ki:

    Evet söylentiler doğruymuş türkiyeden sağdan solundan ekmek parası için gelip 2 gün sonra cıkartmak insanlık dışı birşey …

  3. mehmet dedi ki:

    eleman alıp 2 gün sonra cıkarırsınız

BİR YORUM YAZ