Çankırı Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çankırı Devlet Hastanesi ilk olarak 1946 yılında Kadın-Doğum servisi ile Memleket Hastanesi adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Alanın yetersiz ve kısıtlı olmasından dolayı aynı bahçe içerisinde yer alan Sağlık Koleji içerisine taşınan hastane bünyesi uzun yıllar boyunca burada hizmet vermeye devam etmiş ve akabinde günümüzde ameliyathanelerin bulunduğu alan olan ek binanın 1994 senesinde hizmete girmesiyle sağlık hizmetlerine burada devam ederek toplam’da 350 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Tarihi boyunca birçok yeniliğe uğrayan hastane bünyesi günümüze kadar hızla büyümüş ve şuanda da olduğu üzere 5 farklı sağlık binası üzerinden toplam’da 11.600 metrekare kapalı alanlara sahip yapıda insanlara sağlık alanına dayalı olarak üstün hizmetler sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana sağlık ile ilgili tüm branşlarda hastalarına üstün hizmetler sağlayan Çankırı Devlet hastanesi, tamamı alanında uzman ve tecrübeli doktor kadrosu ve asistan kadrosu ile hastalarının memnuniyeti için aralıksız olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Modern mimari binalarında son teknoloji tıbbi cihazlar ile muayene ve diğer sağlık hizmetlerini sürdüren Çankırı Devlet Hastanesi insan hayatını ön planda tutan çalışmalara imza atarak hastaların ilgi ve beğenisini fazlasıyla kazanmıştır. Her gün yüzlerce hastanın sağlık sorunlarına çözüm üreten bir tecrübeye sahip olan Çankırı Devlet Hastanesi, aynı zaman’da birçok kişiye her alanda istihdam sağlamış ve ülke ekonomisine de oldukça destekte bulunmuş dev sağlık kuruluşları arasında yer almıştır.

Çankırı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kastamonu Caddesi, Kırkevler Mahallesi, Çankırı

Çankırı Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çankırı Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çankırı Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ