Çankaya Tıp Merkezi İş Başvurusu

Yıllarca sağlık alanına dayalı hizmetler sunduktan sonra tam bir kurumsal faaliyete geçmek için projelendirilen Çankaya Tıp Merkezi, 2010 yılında İzmir’in en güzel bölgelerinden biri olan Gazi Bulvarı’nda kurularak günümüze kadar faaliyetlerini aksatmadan başarılı bir şekilde sürdürmüş ve kaliteli işleyişin adresi olmuştur. Sağlık alanına dayalı olarak göstermiş oldukları faaliyet içerisinde daima daha iyisini ve daha kaliteli sağlık hizmetlerini sunmayı hedeflemiş bir yapı içerisinde hastalarının yüzlerini güldüren Çankaya Tıp Merkezi, aynı zaman’da fiziksel açıdan modern mimari binası ile de gözleri kamaştıran bir yapı çerçevesine sahip. 5 katlı özel mimari binası içerisinde 18 branşa ait hizmet verilen poliklinik ve 2 ameliyathanesi ile insan sağlığını ön planda tutan bir çalışma sergileyen Çankaya Tıp Merkezi bünyesinde tamamı uzman ve tecrübeli doktor kadrosu ve asistan çalışanları ile daimi olarak vatandaşların hizmetinde olmaya devam etmektedir.

Modern bir yapıda olmasının yanı sıra ayrıca son teknoloji tıbbi cihazlar ile donanmış ful bir hastane bünyesine sahiptir. Kapalı ve açık MR cihazlarının da hastane bünyesinde bulunması ve aynı zaman’da birçok sağlık unsuru taşıyan özel muayene ve tektik odalarının da bulunması hastaların daha çok ilgisini ve beğenisini kazanmasına sebep olmuştur. Yüksek bir prestij değerine sahip olan hastane bünyesi günümüzde yüzlerce hastaya gün içerisinde sağlık hizmetleri sunmaktadır. Aynı zaman’da birçok kişiye istihdam da sağlayan hastane, ülke ekonomisine de oldukça katkılarda bulunmaktadır.

Çankaya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Gazi Blv. No: 56-58 Çankaya / İZMİR

Çankaya Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Sağlık Kurumu insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çankaya Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Çankaya Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ