Çankaya Hastanesi İş Başvurusu

1968 yılında Ankara/Çankaya’da kurulan Çankaya Hastanesi günümüze kadar faaliyetlerini başarılı bir şekilde halen ilk kurulduğu yer olan Kavaklıdere Bülten Sokak’ta başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Üstün başarılar sağlayan ve nostaljik bir geçmişe sahip olan Çankaya Hastanesi aynı zaman’da Ankara’nın ilk kurulan özel hastanesi unvanına da sahiptir. Yıllardır sürdürülebilen bir hastane yapısına sahip olan Çankaya Hastanesi 1968 yılından bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde sağlık alanına dayalı olarak başarılarını sergilemiştir. Geçen zaman içerisinde 1984 yılında Dahiliye, Nisaiye ve Hariciye hastalıklarına maruz kalan kişilere özel olarak sağlık hizmetlerini 40 yataklı kontenjanı ile hastalarını en iyi şekilde ağırlamıştır.

Akabinde gelen başarılar ve hasta tercihlerinin fazlalaşması ile birlikte hastane bünyesinde göz hastalıkları, KBB, üroloji, ortopedi, kalp damar cerrahisi, beyin cerrahisi, boğaz hastalıkları gibi birçok branş üzerinden ilave ek olarak hastane daha da büyüyerek günümüzde de olduğu gibi birçok alanda sağlık hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. 1990 senesinde ise yoğun bakım servisleri ve kardiyovasküler cerrahi alanlarını da açılmıştır. 2005 yılında Cerrahi, Koroner, Dahiliye ve Kardiyovasküler Cerrahi yoğun bakım üniteleri de açılarak daha da geliştirilmiş bir hale dönüşmüştür. 2008’de hastanenin eski tarihi mimarisini bozmadan daha modern bir iç ve dış yapıya tadilatı sergilenerek daha güzel bir görünüm ve daha ferah bir alan yaratmak adına çalışmalarını tamamlamıştır. Günümüzde birçok kişinin istihdam görmekte olduğu Çankaya Hastanesi aynı zaman’da ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Çankaya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Bülten Sokak No: 44 Çankaya Ankara

Çankaya Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çankaya Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Çankaya Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ