Cankat Tıp Merkezi İş Başvurusu

Hastanenin başlıca amacı tüm ayakta ve yataklı tedavi görmekte olan hastalarını en iyi hizmeti en modern ve en hızlı şekilde sunmaktır. Cankat Tıp Merkezi son derece güler yüzlü bir personel kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Hastalarını ve çalışanlarını bir aile gibi görmektedirler. Başhekiminden en alt kademe çalışanına kadar sosyal sorumluluk sahibi ve alanında uzaman kişilerde oluşturdukları personel kadrosunu sıkı bir denetim ve eğitim sürecine tabi tutmaktadırlar. Hastanede tedavi görmekte olan hastaların memnuniyeti açısından tüm personeli son derece saygı ve sevgi doludur.

Cankat Tıp Merkezi anne-fetüs sağlığı ve kadın sağlığı üzerine hizmet vermektedir. Kadın doğumu ve fetüs sürecinin haricinde kadın hastalıkları konusunda da alanında uzman bir personelle çalışmaktadır. Güler yüzlü hizmeti ve sınıf farkı gözetmeksizin her kesimden insana şifa vermeyi misyon edinmiş hastane yönetimi, çağdaş bir yapıya son senelerde hızla kavuşmuştur. Personelinin sürekli kendisini geliştirmesi ve yenilik hastanenin başlıca hedefidir. Hastane gelişen kurumsal yapısı ve gitgide artan kaliteli sağlık hizmetlerinin başarısıyla ile göze çarpmaktadır.

Tıp merkezi hizmet vermekte olduğu hastalarının sağlığı ve rahatına son derece özen göstermektedir. Hastane en son teknolojik ve modern ekipmanlar kullanarak hastalarına hizmet vermektedirler. Kadın doğumu ve iç hastalıkları konusunda uzmanlaşmış bir kadroyla çalışmaktadırlar. Tıp merkezi son yıllarda oldukça popüler bil hale gelmiştir ve verdiği hizmetlerle her kesimden insanın yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedirler.

Cankat Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir Mahallesi, 41050 Kocaeli

Cankat Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cankat Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Cankat Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ