Canik Başarı Üniversitesi İş Başvurusu

Canik Başarı Üniversitesi, Başarı Eğitim ve Kültür Vakfı ile Tanrıverdi Vakfı tarafından 10 Haziran 2009 yılında kurulmuştur. Karadeniz Bölgesinde Samsun’un zirvesinde kurulmuş olan üniversite etkileyici bir doğa ve manzara içinde yer almaktadır.

Üniversite’nin fakülteleri
– Eğitim Fakültesi
– İktisadi İdari Bilimler Fakültesi
– Fen Edebiyat Fakültesi
– Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi’dir.

Öğrencilerine uluslararası eğitim ve öğretim vermeyi amaçlayan üniversite, ülke ve dünya çapında takdir edilen, gurur duyulan bir kurum olmakla beraber, hem öğrencilerin hem akademik personelin memnuniyetini arttırarak güvenilir, itibarlı ve saygın bireyler yetiştirmektir.

Üniversite’nin vizyonu bilim, fen, edebiyat ve sanattaki birikimlerini geleceğimiz gençlere aktarabilmek ve onların bilimsel eğitimlerine insani değerleri katarak dünya genelinde başarılı bireyler yetiştirmektir. Eğitime yenilikler getirmeyi hedefleyen üniversite, bilginin üretilmesinde en önem verdiği unsurlar insana ve çevreye saygıdır. Canik Başarı Üniversitesi, danışmanlık desteği ve burs imkanları ile çeşitli imkanlar sunmaktadır. Üniversitenin kampüsünde yemekhanesi, yüksek donanımlı kaliteli eğitim sunan kütüphane, amfi sınıflar, kafesi, cep sineması, mini spor salonu ve sosyal mekanları ile öğrencilere her anlamda kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Üniversitenin kurulduğu Samsun, Doğu Karadeniz’in en büyük metropollerinden biridir. Samsun, kültür, termal, sağlık ve doğal turizm zenginlikleri ile hızla gelişen bir turizm merkezidir. Samsun coğrafii konumu ile de Karadeniz’in Anadolu’ya açılan bir kavşak noktadadır.

Canik Başarı Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Gürgenyatak Kampüsü 55080 Canik / SAMSUN

Canik Başarı Üniversitesi Kariyer Olanakları
Canik Başarı Üniversitesi iş imkanları için kariyer ve iş başvuru sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ