Canel Madencilik İş Başvurusu

Firma ülkemizin lider bej mermer üreticilerinden biridir. Firma kendi mermer rezervlerini kullanmaktadır. Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedirler. Firmanın çok sıkı bir kalite kontrol denetimi de mevcuttur. Firma çok sayıda maden ocağına sahiptir.

Firma çalışan kadrosunu deneyimli ve dinamik, iş disiplini olan bireylerden oluşturmaktadır. Hata kaldırmayan bir sektörde çalışmanın zorluklarının farkında olan Canel Madencilik iş ve işçi güvenliği önlemleri almaktadır. İş güvenliği konusunda ürettiği projeler dışında çevre korumasına da özen göstermektedirler. Tesisleri ve mermer rezervlerini tüm çevre koruma yasalarını uygun olarak projelendirirler.

589 milyon metreküp görünür, 4.572 milyon metreküp muhtemel rezerviyle toplam 5.16 bilion metreküp rezerve sahip olan Türkiye; yılda 3.000.000 ton blok ve 13.000.000m2 plaka üretim kapasitesine sahiptir. Firmanın oldukça güçlü referansları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri Titanic Deluxe Hotel Belek, BİM, Divan İstanbul Asia Hotel, Crystal Hotels Belek – Side Mandarin Oriental Hotel, Bodrum Harrods Mağazası, Londra Mall of İstanbul Mahmutbey, Royal Alhambra Palace Side Medical Park İstanbul, Spradon Bahçeşehir Evleri, Kuzu Grup Highway Hotel Bolu, İstanbul Marriott Hotel, Şişli Rixos Hotel, ISIS Hotel Asteria, Bellis Hotel Susesi Hotel, Antalya Savoy Hotel, Kıbrıs Hilton Dalaman, Resort Cornelia Diamond Golf Resort SPA Belek, Senator Otel, Taksim Xanadu Hotel Bodrum Narin Park Otel, Divan Otel İstanbul olarak sıralanabilir.

Canel Madencilik İletişim Bilgileri
Adres; Sincansarnıç Köyü Söğütalan Kemalpaşa – Bursa’da ve Balıkesir Yolu 30.Km Bandırma – Balıkesir’de fabrikaları bulunmaktadır.

tel : +90 266 725 15 55

E-Mail : info@canel.com

Canel Madencilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canel Madencilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Canel Madencilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ertan dedi ki:

  Katrakcīyim estede anlarim vincde kulanirim bandirmada ikamet ediyorum şu anda marmara adasinda calişiyoruma

 2. yc dedi ki:

  Maden mühendisliği 2016 mezunuyum. Firmanıza genel iş başvurusu yapmak istiyorum.

 3. işimm aydın bebek dedi ki:

  işimm aydın bebek Yorumunuz denetim için bekliyor.
  Temmuz 16, 2016, 6:17 pm
  E ehliyetim var src 4 piskoteknik evraklarım tm 4 yıldır halk otobüsünde şoförüm aldigim ücret yetmiyorm asgari ücretle geçiniyor ķrada oturuyom orta okul mezunuyum yeni ehliyet sahibiyim şimdiden görüşmek üzere sizlerden haber bekliyorum hayırlı çalışmalar saygılarımla. Bandirmada ikahamet ediyorum.
  Cevapla

  1. Admin dedi ki:

   Canel Madencilik iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız

BİR YORUM YAZ