Candan Makina İş Başvurusu

Faaliyetlerine 1979 senesinde başlamıştır. Sektöre Ercan Pres Döküm San. unvanıyla giriş yapan şirket 1997 senesinde kurumsallaşma yoluna giderek Candan Makina Yedek Parça San. ve Tic Ltd. Şti. adıyla anılmaya başlanır. Firma PPRC Plastik Boru Kaynak Makinası ve yardımcı elemanları, geniş ürün çeşidi ile Pirinç Vana ve tesisat bağlantı elemanları, yüksek, orta ve alçak gerilim elektrik sektörüne yedek parça üretimi, Alüminyum enjeksiyon döküm alanında üretim yapmaktadır. ayrıca firma ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sertifikasına sahiptir. Firma enjeksiyon döküm, vana üretimi yedek parça desteği de sunmaktadır.

Candan Makine oluşturduğu çalışma ekipleri konusundan en üst düzey yöneticiden en alt kademe çalışana kadar son derece titiz bir eleme süreci gerçekleştirmektedir. Personelinin ve yönetici kadrosunun iyi eğitimli, donanımlı, alanında uzman ve yetkin kişilerden oluşmasına özen gösterir. Firma çalışanlarının aynı zamanda takım ruhuna uygun ve sosyal sorumluluk sahibi kişilerden oluşmasına özen göstermektedir. Çalışan kadrosunun güvenliği ve çalışma koşullarının iyileştirilmesiyle alakalı projeler hayata geçirmektedirler.

Firma sektörde ulusal boyutta öncü firmaların arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir üretim ve pazarlama anlayışları vardır. Müşteri memnuniyetinin günümüzde en iyi para ve zaman tasarrufu olduğunu göz önünde bulundurarak tasarım, üretim ve kalite kontrol gerçekleştirmektedirler. Çevre duyarlılığı konusunda da hassas bir anlayışa sahip olan firmanın üretim tesisleri tüm çevre koruma yasalarına uygun olarak projelendirilmiştir.

Candan Makine İletişim Bilgileri
Adres; Ramazanoğlu Mahallesi, Transtek Caddesi, No:29 ŞEYHLİ, PENDİK, İSTANBUL

Tel : 216 595 15 05

Email : info@candanmakina.com.tr

Candan Makine Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Candan Makine firmasında kariyer yapabilirsiniz. Candan Makine insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nuriye acikgöz dedi ki:

    Üretim. mutfak

BİR YORUM YAZ