Canatanlar İş Başvurusu

Firma birçok alanda faaliyet göstermektedir. 300 kişiyi aşan personel sayısı ve 200’e yakın araç filosuyla müşterilerine hizmet sunmaktadırlar. Firmanın hizmet verdiği başlıca sektörler; beton üretimi, tütün ürünleri, akaryakıt , temizlik, gıda, inşaat malzemeleri pazarlama alanlarında tüm ege bölgesinde 1500’e yakın ürün çeşidi ve 7000 noktaya verdikleri hizmetle ülke geneline yayılmış bir organizasyonları bulunmaktadır. 25 bin metre karenin üzerinde depola tesisleri bulunmaktadır.

Firma gelişime açık yapısını AR-GE ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla dinamik tutmayı hedefler. Sadece araştırma ve geliştirme alanında değil kullanılan teknoloji hususunda da çağı yakalamayı hedef haline getirmişlerdir. Globalleşmenin bir parçası olmanın kaçınılmazlığı şirketin farkındalıklarının başında gelir. Bu yüzden kendi know-how’ını en iyi şekilde kullanmaya odaklanarak iyileştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Canatanlar çalışan güvenliği konusunda hassas bir şirket politikası gütmektedir. Çalışanlarının eğitimli ve donanımlı olmalarına gösterdiği özenin yanı sıra işçi ve personel güvenliği konusunda da gerekli harcamaları yapmaktan kaçınmaz.

Firma için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Müşteri geri dönüşleri ve eleştirileri firma için son derece önem teşkil etmektedir. Verilen her hizmette yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Memnun edilmiş bir müşterinin en iyi kazanç olduğu amacına uygun projeler ve kalite kontrol sistemleri geliştirmişlerdir. Firma çevre koruma konusunda aşırı hassas bir tutum sergilemektedir. Canatanlar tüm projelerinde ve hizmetlerin doğayı korumayı hedeflerler.

Canatanlar İletişim Bilgileri
Adres; İzmir Asfaltı üzeri 7.km Opel Funoto arkası DENİZLİ ve Karaçay Mahallesi Devlet Karayolu üzeri No:29 Nazilli / AYDIN ve Dokuz Eylül Mahallesi 312 Sokak No:24 Gaziemir / İZMİR adreslerinde merkezleri bulunmaktadır.

Canatanlar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canatanlar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Canatanlar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. İbrahim Demet dedi ki:

    Deneymli mobilya ustssıyım firmanız yurtdışına işçi götürüyormuş sizinle çalışmak isterim.

  2. mehmet dedi ki:

    E ehliyetim var src src 4 belgem var iş aramaktayım 05379514716

  3. Ali Evren dedi ki:

    Firmanizda calismak istiyorum on yillik satis danismanligi yaptim bes yillik tekel bayiligi islettim ilgili birimlerin bilgisine.

BİR YORUM YAZ