Canat Kuruyemiş İş Başvurusu

Firma 1981 yılında üretime başlamıştır ve bugün ülkemizinde önde gelen ve deneyimli şirketleri arasında yer almaktadır. Firmanın geçmişi 1850 tarihinde, kurutulmuş meyve sektöründe perakende satışlarla başlamıştır. Satış sonrası hizmetler ile tüketicilerini memnun etmeyi hedefler. ülkemizde sektöründe lider durumda bulunması dışında dünya çapında ihracat yapan bir şirkettir.

Canat Kuruyemiş rekabetçi bir yapıya sahiptir. İşleme aşamalarında tedarik ürünleri alarak, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemektedir. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti yakalamak ve sürekliliğini sağlamak firmanın öncelikli hedeflerinden biridir. Canat yeniliği ve modernleşmeye son derece önem verir. Yaptıkları yatırımlar konusunda titizlikle karar vermektedirler. Ve yatırımlarının sektöre yeni bir soluk getirecek şekilde planlanmasını sağlamaktadırlar. Firmanın en birinci hedefi yenilik ve büyümedir de denebilir.

Ekolojik yaklaşım benimsemektedirler. Firmanın çevre korumayla ilgi sosyal sorumluluk projeleri vardır. firmanın geçmişi 100 yıldan fazladır ve bu uzun süreçte sektörde marka olmasının sorumluğu ile örnek olmayı hedeflemektedir. Tüm projeleri ve yatırımları duyarlılık ve tutarlılık aramakta olan firma çevre koruması konusunda oldukça duyarlıdır.

ISO 9001 ve ISO uygun 22000 (HACCP) standartlarına üretimini gerçekleştirmektelerdir. Gerekli ilkelerinden biri olarak anılan müşteri memnuniyeti için Canat Kuruyemiş sürekli sektörel takip ve teknolojik yenilikler ve kendini yenileyerek dinamik kalmayı amaçlamaktadır. Çalışan kadrosunun da dinamik ve takım ruhunu taşımasına özen göstermektedirler. Firma çalışma ekiplerini oldukaç özenle oluşturmaktadır.

Canat Kuruyemiş İletişim Bilgileri
Adres; Ahmet Vefik Paşa Osb, 16450 Kestel / Bursa

Telefon : (0 224) 372 04 97

E-Mail : canat@canat.com.tr

 

Canat Kuruyemiş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canat Kuruyemiş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Canat Kuruyemiş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hülya acun dedi ki:

    Bünyemizde çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ