Canan Kozmetik İş Başvurusu

Parmex ve İpek markasıyla birlikte bilinen Canan kozmetik’in kuruluşu 1981 yıllarına dayanıyor. Canan Kimya olarak çalışmalara başlayan firma İpek markası ile şampuan, saç kremi, vücut şampuanı, sıvı sabun, jöle ve Parmex ürün yelpazesini müşterilerine tanıtmış ve ilk olarak düşük fiyat, yüksek gramajlı ürün pazarını Türkiye’ye sunmuştur. Yalnız Türkiye’de değil yurt dışı ekonomik pazarında da yerini almış bir firmadır. Canan kozmetik müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarının dinamik ve sosyal sorumluluk sahibi olmaları huşunda son derece hassastırlar. Sektörde birçok yeniliğe de öncülük etmiş olan firmanın en önemli önceliği zamanın hızına ayak uydurmaktır. Canan Kozmetik aynı zamanda sektörde yeniliği ve büyümeyi hedefler. Şimdilik tek bir ilde hizmet vermekte olan firma tüm yatırımlarını bu yönde şekillendirmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerine verdikleri profesyonel kozmetik hizmetini sürdürerek önce bölge daha sonra tüm ülke çapında çalışmalar yürütmek firmanın en önemli maçı durumundadır. Uzman satış ekibini sürekli eğiterek piyasada dinamik kalmayı ve müşteri memnuniyetini sürdürmeyi hedeflemektedirler. Firma son derece sorumluluk sahibi yapısıyla ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedeflemektedir. Memnun olmuş bir müşterinin en iyi zaman ve para tasarrufu olduğunun bilincinde hareket etmektedirler. Son yıllarda oldukça fazlalaşan kozmetik dükkanları arasında söz sahibi ve lokomotif konuma gelmeyi hedeflemektedirler. Hali hazırda sektörde öncü bir yapıdadırlar.

Canan Kozmetik İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mahallesi, Cihan Sokak, No:3 Kıraç – Büyükçekmece İstanbul

Canan Kozmetik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canan Kozmetik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Canan Kozmetik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ