Çanakkale Seramik İş Başvurusu

Çanakkale Seramik, 2000 yılında Kaleseramik öncülüğünde kurulan Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. ve Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile birlikte aynı isim altında bir araya gelerek yıllarca kalitenin ve sağlamlığın tek adresi olmuştur. Üstün teknoloji cihazlar sayesinde modern mimari fabrikalarında her türlü karo, karo seramik ve seramik işletmecili üzerine faaliyet göstermekte olan marka, günümüzde de birçok farklı çeşitlilik ile insan hayatını modern ve rahatlığa eriştiren alanında öncü ve lider bir marka olarak faaliyetlerini göstermeye devam etmektedir. Üstün kabiliyet ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde daima daha iyisini yapma ve sunma arzusunu yaşayan Çanakkale Seramik birçok çeşitlilik içerisinde Türkiye başta olmak üzere birçok dünya ülkesine ihracatlarda sergilemektedir.

Ülkenin birçok ilinde gerek mağaza, gerek ise şubeleri sayesinde insanlara daha konforlu ve daha kaliteli bir hayat sunma işleyişinde olan Çanakkale Seramik on binlerce çalışanı sayesinde her sene farklı model ve desenlerle geniş bir ürün yelpazesine sahip. 1972 yılından 2000 yılına kadar tek bir isim ile faaliyet gösteren Çanakkale Seramik 2000 senesinde Kalebodur ile aynı isim altında toplanarak insanlara daha fazla çeşitlilik ve farklı yaşam alanlarına yönelik ürünler üretmeye günümüzde de devam etmektedir. Birçok kişiye istihdam sağlayan Çanakkale Seramik, bunların yanı sıra ülkenin kalkınması ve daha refah günlere erişebilmesi için Türkiye ekonomisine de oldukça katkılarda bulunmakta olan bir kuruştur.

Çanakkale Seramik İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. Kaleseramik Binası 34330 Levent İSTANBUL

Çanakkale Seramik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çanakkale Seramik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çanakkale Seramik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. burcu turgut dedi ki:

    Ben seramik teknikeriyim. Kendi mesleğimde ilerlemek istiyorum.

BİR YORUM YAZ