Çanakkale Ptt İş Başvurusu

Türkiye’nin posta örgütü olarak ta bilinen ve açılımı Posta ve Telgraf Teşkilatı olarak geçen PTT, 1840 yılından bu yana modernleşerek çeşitli dijital ortamlara kadar adım atmış ve başarılı bir şekilde Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde vatandaşlara hizmet vermiştir. Her sene farklı il ve ilçelere gerek memur, gerek idari kadro, gerek ise kurye alanında birçok personel ilanı yayınlayan PTT, bu alanda yüz binlerce personel kadrosuna sahip Türkiye’nin en büyük işletme hacmine hakim kuruluşlardan biri olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Birçok alanda hizmet sunan PTT, gün geçtikçe kendini geliştirmekte olup, farklı alanlara yönelik çalışmalar sergilemektedir.

Bu alanlara yönelik sergilediği çalışmalarda sıklıkla personel ihtiyacı duymakta olan PTT, Türkiye’nin her ilinde de olmak üzere Çanakkale ilinde de sıklıkla personel ihtiyacı duymaktadır. Çanakkale merkez başta olmak üzere Çan, Biga, Ayvacık, Gelibolu, Ezine, Lapseki ve Yenice ilçe şubelerine de sıklıkla personel istihdamı yapılmaktadır. Devlet çatısı altında çalışmak isteyen birçok kişinin var olduğunu biliyoruz. Hem de PTT gibi bir kuruluş adı altında istihdam görmek neredeyse birçok kişinin istediği iş sektörlerinden biri olarak görülmektedir. Bundan ötürü her sene farklı tarih aralıklarında gerek ilan sitelerinden gerek resmi site üzerinden yapılan duyurular neticesinde birçok insan başvuru yaparak PTT bünyesinde çalışmaya hak kazanmaktadır.

Çanakkale Ptt İletişim Bilgileri
Adres; Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06050 Ulus / ANKARA

Çanakkale Ptt Kariyer Olanakları
Çanakkale Ptt bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çanakkale Ptt insan kaynakları sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ