Çanakkale Limanı İş Başvurusu

Çanakkale Limanı İş Başvurusu

Çanakkale Limanı İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Çanakkale Liman İşletmesi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi KOLİN A.Ş. tarafından 2004 yılında projelendirilerek temelleri atılmış ve akabinde 2005 senesinin aralık ayında ise faaliyetlerini başlatarak çalışmalarını günümüze kadar büyük bir titizlikle devam ettirmiştir. Kolin A.Ş. bünyesinde yer alan Çanakkale Limanı birçok yerleşim alanına yakınlığı ve mevcut olunan devlet karayolları sayesinde hemen her alanda taşımacılık alanına dayalı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Her alanda taşımacılığa elverişli olan liman işletmeciliği bünyesinde ISPS Koda (kuru yük gemileri, yolcu gemileri, akaryakıt tankerleri ve diğer kargo alanına dayalı gemileri) gibi birçok ağır haneli gemilere ev sahipliği yapmaktadır. Teknik hizmet işleyişi, teknik alt yapısı ve her türlü yük gemisine ev sahipliği yapmasına dair gerekli belgelere sahip olmasıyla Türkiye’nin en değerli ve en büyük limanlarından biri olan Çanakkale Limanı aynı zaman’da atık alım tesisi olarak ta kullanılabilmektedir.

Atık alım tesisinin yanı sıra ayrıca atık alım tankerlerini de kapsayabilen bir yapıda olduğu ve buna dayalı olarak hizmetlerini sürdürdüğü bilinmektedir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri içerisinde çalışmalarını sürdüren liman işletmeciliği günümüze kadar sürdürmekte olduğu görevlerini başarıyla yerine getirerek dünyanın en ünlü birçok gemisini bünyesinde misafir etmiştir.

ÇANAKKALE LİMANININ ÖZELLİKLERİ
• 9-28 M Derinlik
• 2 adet Ro-RO Rampası
• 41,400 m2 Açık Depolama Alanı
• 4 Adet Rıhtım
• 3,000 m2 Kapalı Alan

Çanakkale Limanı İletişim Bilgileri
Adres; Kemalpaşa, Yalı Cd No: 12, 17000 Merkez Çanakkale

Çanakkale Limanı İş Başvuru Formu
Liman insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çanakkale Limanında kariyer yapabilirsiniz. Çanakkale Limanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Recep alp dedi ki:

    Ustamakina ehliyeti ne sahibim tanker sertifika larım var sizin ile çalışmak isterim recep Alp

  2. Ziya demirkan dedi ki:

    Sınırlı kaptan ehliyetine sahibim,sizinle çalışmak istiyorum..

BİR YORUM YAZ