Çanakkale Koleji İş Başvurusu

Çanakkale ili eğitim alanına dayalı olarak gerekli görülen eksiklikler neticesinde 1994 senesinde yapılan araştırma ve yapılan projelendirme çabaları sonucu 1995 yılında dönemin Milli Eğitimin Bakanı Nevzat Ayaz tarafından temeli atılan Çanakkale Koleji, 11 Eylül 1996 yılında dönemin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılarak eğitim ve öğretim hizmetlerine başlamıştır. İlk binası olarak inşa edilen ve toplam’da 24 sınıftan oluşan Çanakkale Koleji bünyesinde idari bölümler, özel derslikler, bölüm odaları, laboratuvarlar ve yemekhane gibi birçok özel alan ile birlikte eğitimlerine başlamıştır. Eğitim alanına dayalı olarak gelecek nesilleri vatana ve millete daha iyi birer birey olmaları için hazırlayan Çanakkale Koleji, 142 kişilik ilk mezunlarını 2000-2001 eğitim ve öğretim yılı içerisinde vererek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderdiği özel kolej bünyesinde ders alanları dışında birçok özel aktivitelerin yapıldığı spor ve dinlenme alanlarının da bulunması öğrencilerin daha iyi motive olmasına ve daha kararlı ders işleme kapasitesini arttırmasına olanak sunmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite eğitim programı sunan Çanakkale Koleji günümüze kadar her sene yüzlerce mezun vermiş dev bir eğitimci kadrosuna sahiptir. 2002 senesinde eğitim amaçlı ders işleyişi dışında spor sanat merkezi binası açılmış ve sonrasında resim ve müzik odaları, seramik atölyesi ve daha birçok farklı alanların inşası tamamlanarak daha modern bir hal almış bulunmakta ve günümüzde üstün bir eğitim sunmaktadır.

Çanakkale Koleji İletişim Bilgileri
Adres; İzmir Yolu 12. Km Güzelyalı / ÇANAKKALE

Çanakkale Koleji Kariyer Olanakları
Eğitim Kurumu insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çanakkale Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Çanakkale Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ