Çanakkale Havaalanı İş Başvurusu

1995 senesinde kurulan Çanakkale Havaalanı, günümüzde hem yurt içi hem yurt dışı olmak üzere 2 farklı tarife üzerinden insanlara hizmet sağlamaktadır. Yıllardır sürdürmüş oldukları havacılık faaliyetlerinde en ufak bir sorun yaşatmayan havaalanı yetkilileri, insanların daha güvenli ve daha konforlu uçuş keyfi yaşamaları için sürekli gerek pist, gerek ise pist içerisinde yer alan uçakların genel kontrol bakımlarını ve diğer tüm aksamlarını kontrol etmektedir. İleri düzeyde son teknoloji ile donatılan havaalanı bünyesi tamamen mimari bir yapıya sahip olup, sürekli olarak tadilat görmesi ne denli bir özen içerisinde olduğunun göstergesidir. 2008 yılında hem daha fazla yolcunun seyahat etmesi için hem de uçakların daha geniş ve daha verimli bir piste sahip olması için yeni terminal ve Apron inşası tamamlanmış olup, günümüzde tüm uçuşlarını bu alanda sergilemiştir.

26 Temmuz 2010 tarihinde ise ARFF Bina inşaatına başlanılarak 2011 senesinde sona ermesi ile birlikte hizmete açılmış olup, başarılı bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. 2012 senesinde uçuşa kapatılan pist 2014 yılına kadar pist uzatılma ve genişletilme sorununa karşın çözümler üretilmiş ve 2014 senesinde ise tekrardan faaliyete geçerek günümüzde halen hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarını sergilemektedir. Günde onlarca uçağın inip yükselmesine şahit olan havaalanı bu doğrultuda yüzlerce kişiyi güvenle gidecekleri yere kadar taşımaktadır. Birçok kişiye istihdam sağlayan Havaalanı aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmakta.

Çanakkale Havaalanı İletişim Bilgileri
Adres; Barbaros Mh. Şht. Gürol Cd. Pk:17020 Çanakkale

Çanakkale Havaalanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çanakkale Havaalanında kariyer yapabilirsiniz. Çanakkale Havaalanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ