Çanakkale Devlet Hastanesi İş Başvurusu

2006 yılında başka hastanelerin birleşmesiyle birlikte oluşum sağlayan ve yeni adıyla Çanakkale Devlet Hastanesi olarak faaliyetlerini sürdüren hastane bünyesi günümüze kadar sürdürmekte oldukları sağlık hizmetlerine dayalı olan faaliyetlerini başarılı bir şekilde yerine getirmeye devam etmekte. Gerek idari, gerek hekim, gerek ise diğer personel kadroları ile tamamen profesyonel ve tecrübeli bireylerden oluşmakta olan hastane genel kadrosu, sağlık alanında daima daha iyisini gösterebilmek adına hastalarının yüzünü güldürmeye devam etmekte. Çok sayıda kişinin istihdam gördüğü hastane bünyesi tamamen modern mimari bir yapıda olup, iç dekorasyonu da sürekli yenilenen çağdaş ve modern bir hastane bünyesine sahip olmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite standartları üzerinde faaliyet sergileyen Çanakkale Devlet Hastanesi alanında tecrübeli ve uzman doktor kadrosu sayesinde hemen her branşta hastalarına sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Dünyanın en gelişmiş son teknoloji tıbbi cihazlarını bünyesinde barındıran hastane bünyesi çok günlük bazda çok sayıda hastanın muayene ve benzeri birçok sağlık hizmetini yerine getirerek hasta memnuniyetini daima üst safhada tutmaktadır. Hastaların tüm kimlik bilgileri hastanenin data bilgisayarlarında barınarak olası bir acil durumda gelen hastanın kimlik teşhisi hemen yapılarak acil müdahale yapılmaktadır. Son teknoloji önlemler sunularak yapılan muayene ve diğer sağlık hizmetleri hastalarında oldukça ilgisini ve beğenisini çekmiş durumda. Hastane her sene belli tarihlerde sürekli olarak yeni personel istihdamı sunmakta.

Çanakkale Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İsmet Paşa Mah. İnönü Cad. No: 123 Çanakkale

Çanakkale Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çanakkale Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeynep dedi ki:

    Hastanenizde bilgi işlem elemanı olarak çalışmak istiyorum.Saygılarımla,

BİR YORUM YAZ