Çanakkale Araştırma Hastanesi İş Başvurusu

2008 senesinde hemen her branş üzerinden sağlık hizmetlerine dayalı hizmetlerini vermeye başlayan ve ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi olarak ta geçen Çanakkale Araştırma Hastanesi kurulduğu günden bu yana insan sağlığını daima ön planda tutan sağlık hizmetleri ile insanların daha kaliteli ve steril ortamlarda tedavi ve ameliyat gibi sağlık niteliği taşıyan hizmetleri sunarak başarılı bir performans sergilemektedir. Hastane bünyesinde pratisyen, doktor, uzman doktor, doçent doktor ve daha birçok dereceye sahip alanında uzman ve tecrübeli hekim kadrosu sayesinde hastaların derdine derman olacak bir kadroya sahip. Modern geliştirilmiş mimari binasında hizmetlerini aralıksız devam ettiren Çanakkale Araştırma Hastanesi, 245’i doktor toplam’da 821 teknik, doktor ve idari kadrosu sayesinde Çanakkale halkına ve çevre illere sağlık alanına dayalı hizmetlerini sunmaktadır.

Hastane bünyesinde bulunan 23 yataklı yoğun bakım ünitesi, 7 çocuk yoğun bakımı, 1-2 basamaklı birbirinden ayrı yeni doğan yoğun bakım üniteleri, 55 farklı branşlara ait poliklinik ile 7/24 sağlık hizmeti sunan Çanakkale Araştırma Hastanesi aynı zaman’da 9 ameliyat ve laboratuvar alanları sayesinde daha farklı sağlık hizmetleri sunmak için elinden gelenin en iyisini uygulamaktadır. Her türlü sağlık sorunlarına karşın tektik ve uygun çözümler üreten doktor kadrosu sayesinde birçok hasta hastane bünyesinde bulunduğundan ötürü memnuniyetlerini dile getirerek her sene yüz binlerce hastaya hizmet verilmektedir. Günümüzde 160 yatak kapasitesine sahip olan hastane bünyesi gün geçtikçe kendini geliştirmeye ve daha fazla hastaya sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Çanakkale Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu No: 5 Kepez / ÇANAKKALE

Çanakkale Araştırma Hastanesi Kariyer Olanakları
Çanakkale Araştırma Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çanakkale Araştırma Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ