Çan Termal Otel İş Başvurusu

Çan Belediyesi tarafından 2014 yılında yapımı bitirilen ve faaliyet giren Çan Termal Otel insanlara huzuru ve sağlıklı yaşama dair tüm aktiviteleri başarılı bir şekilde sunmaktadır. Hizmetleri arasında bulunan macera duşu, şok duşu, termal havuzları, Spa, Türk hamamı, sauna, engelli banyosu, aile banyoları ve özel masaj odaları ile Türkiye’nin en konforlu spa merkezlerinden biri olarak Çanakkale ilimizde faaliyet göstermekte olup, Türkiye ve dünya geneli birçok ülkeden misafir kabul eden kaliteli bir kuruluştur. Henüz genç bir yaşa sahip olan marka rezervasyon usulü çalışmakta olduğu için herkes tarafından yoğun ilgi görmektedir. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı görev edinen kaliteli iş potansiyeli sayesinde gün geçtikçe marka değeri yükselen bir otel ve spa merkezi olarak işleyişlerine devam etmektedir.

Tamamen alanında uzman teknik ve idari kadrosu ile güler yüzlü iş ahlakını benimsemiş ve müşteri memnuniyetini en ön safha da tutmuş öncü bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde misafirlerini büyük bir ihtişamla ağırlamış ve kendileri için en uygun aktivite olanağını sunmuştur. Modern mimari binası ile iç dekorasyon alanında da göz büyüleyen harika bir konsepte sahip Çan Termal Otel, her sezon Türkiye’nin birçok ilinden misafirlerini kabul etmektedir. Türkiye’nin hızlı gelişen markalarından biri olan Çan Termal Otel, birçok kişiye istihdamda bulunmuş ve ülke ekonomisine de oldukça destek olmuştur.

Çan Termal Otel İletişim Bilgileri
Adres; Seramik Mah. Hulusi Damgacıoğlu Cad. No.1 – ÇAN / ÇANAKKALE

Çan Termal Otel Kariyer Olanakları
Hotel insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çan Termal Otel’de kariyer yapabilirsiniz. Çan Termal Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Maryellen dedi ki:

    If not for your writing this topic could be very couolvnted and oblique.

BİR YORUM YAZ