Can Tereyağları İş Başvurusu

Mehmet Behçet Can tarafında 1930 senesinde İzmir’de ticaret hayatına başlamış olan firma Türkiye’de birçok yeniğin öncülüğü yapmıştır. Kurulduğu ilk yıllarda süt, tereyağı ve peynir üretimi yaparak pazara giriş yapmışlardır. Ticari tereyağını ham kremadan üretmişlerdir. Yağlı yaldızlı kağıdı paketlemede işleminde kullanmış ilk firmadır. Kurulduğu senden 1960 senesine kadar 30 yıl boyunca firma sadece süt, tereyağı ve peynir üretimi yapmıştır. 60 senesinden itibaren ilk pastörize süt üretim tesisini kurmuşlardır ve pastörize süt üretimine başlamışlardır. 1990 senesinden itibaren uluslararası çalışmaya ve ihracat yapmaya başlamışlardır. Türkiye’de ilk kahvaltılık tereyağı ve pastörize peynir ambalajı paketlemesini Can Tereyağları gerçekleştirmiştir. 7 parçadan oluşan satış ağı Marmara Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’ni kapsamaktadır. Bu bölgelerde aynı zamanda müdürlükleri de vardır.

Geçmişten geleceğe uzanan bir yüzyıla yaklaşmakta olan şirket tecrübesi ve geleneğini sürekli yenilenme ve kalite standartlarını koruma ilkesiyle daha ilerilere taşımayı ve hem ülke sınırları hem de uluslararası arenada söz sahibi haline gelmeyi hedefleri haline getirmişlerdir. Can Tereyağları çevre duyarlılığı ve çalışan güvenliği konuşunda son derece hassastır. Birçok sosyal sorumluluk ve çevre koruma projesini hayata geçirmektedirler. Çalışan güvenliği ve iyi çalışma şartlarını sağlamak adına son derece disiplinli davranmaktadırlar. Çalışan kadrosunun takım çalışmasına uygun bir ekip olmasına da özen gösterirler.

Firma TSE, ISO9001:2000 ve HACCP kalite belgelerine sahiptir.

Can Tereyağları İletişim Bilgileri
Adres; Beyaz Süt ve Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. 1212 / Sokak No: 10 Yenişehir / İZMİR

Can Tereyağları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Can Tereyağları firmasında kariyer yapabilirsiniz. Can Tereyağları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ