Can Tekstil İş Başvurusu

Entegre dokuma üreticisi firma 1985 yılında kurulmuştur. Kuruldu sene ayda 350 ton iplik üretmeyi amaçlamışlardır. Entegre bir kumaş üreticisi konumuna gelmeleri 1989 yılında Dokuma bölümü, 1993 yılında Boya & Apre ve Arıtma bölümü, 1996 yılında Ko-Jenerasyon bölümlerinin oluşturulmasıyla başarılmış durumdadır. Oldukça yetenekli ve donanımlı bir satış pazarlama ve yönetim ekibi oluşturmuşlardır. Bu ekip İstanbul ‘da kurulu merkez binasında Satış Pazarlama, Muhasebe, İthalat-İhracat ve genel yönetim faaliyetleri yürütülmektedir.

Can Tekstil entegre dokuma sektöründe ürettiği ürünlerin yüzde yetmişini yurt dışına ihraç etmektedir. 1200 yakın personeli bulunan firmanın, kurduğu çalışma ekipleri eğitimli ve işinde uzman, sosyal sorumluluk sahibi kişilerden oluşmaktadırlar.

Can Tekstil Çorlu/ Tekirdağ’da entegre dokuma üretimini gerçekleştirmektedir. 110.000 m2’si kapalı toplam 400.000 m2 alana üzerinde ulu tesisinde ayda 1 milyon metre mamul kumaş üretimi gerçekleştirme kapasitesine sahiptirler. İplik üretimlerini mevcut olan en modern şekilde gerçekleştirmektedirler. Firma üretimini ring teknolojisi kullanarak yapmaktadır. dokuma makinalarında apierli, hava jetli, armürlü, geniş varyasyonlu desen çalışmasına uygun üretimler gerçekleştirebilmektedirler.

Firma çevre koruma konusunda oldukça hassastır. En son onaylanan çevre ve doğa koruma yasalarına uygun projeler geliştirmektedirler. Üretim tesisleri her yıl bu donanıma sahip olacak şekilde yenilenmektedir. Firma gelecek nesiller temiz ve yaşanabilir bir sosyal yaşam alanı sunmayı hedefler. şirketin son derece iyi denetlenen işçi korum programları mevcuttur.

Can Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; E-5 Karayolu Üzeri Ulaş Çorlu Tekirdağ

Can Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Can Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Can Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Ahmet dedi ki:

  ÜNÜVERSİTE mezunuyum iş arıyorum eğer bana uygun bir iş varsa her zaman çalışmaya hazırım

 2. Mahmut ezmeci dedi ki:

  İyi günler kumaş. Bölümünde sanfor operetoruyum uygun bir ıs varsa bekliyorum

 3. Atakan dedi ki:

  Şuan işci alıyormusunuz ?

 4. Selin sakarya dedi ki:

  İş yerinizde çalışmak istiyorum deneyim yok öğrenme kabiliyetim iyi bana uygun iş varsa görüşmek istiyorum saygılar.

 5. Ahmet orbay dedi ki:

  selam ben ahmet orbay benim bir işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum herhangi bir iş istiyorum gaziantep te başvuru yorum telefon 05364900837

 6. semih dedi ki:

  kolay gelsin ben semih fabrikanız da çalışmak isterim daha önce iplik fabrikasında çalışmadım başka fabrikalarda çalıştım fabrikanıza elaman gerekiyosa sizinle görüşmek isterim cep 0543 315 96 26

 7. dilek erali dedi ki:

  Fabrikanızda; uygun pozisyonda iş imkanınız var ise eğer ekibinizin bir parçası olmak tan onur duyarım.

 8. dilek erali dedi ki:

  Fabrikanızda uygun pozisyonda iş imkanınız var ise eğer
  sizinle çalışmak ve ekibinizin bir parcası olmaktan gurur duyarım

 9. sevilay piliç dedi ki:

  Fabrikanizda calismak istiyorum. Ring bolumunde calisiyorum, uygun bir is varsa sizinle gorusmek isterim. Saygilarimla.

BİR YORUM YAZ