Can Market İş Başvurusu

Kuyumculuk, enerji, akaryakıt, inşaat, turizm, perakende, gıda üretimi ve gayrimenkul geliştirme alanlarında hizmet vermekte olan ŞEREMET ENERJİ A.Ş firmasına bağlı bir marketler zinciridir. ŞEREMET ENERJİ A.Ş, 1970 senesinde Turan ŞEREMET tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda yalnızca kuyumculuk yapmaktadırlar. Daha sonra büyümeye ve kurumsallaşmaya odaklanmaya karar verirler ve bir çok sektör de hizmet verme başarısına ulaşmıştılar. Can Market firmaya ait marketler zinciridir ve Sivas’ta en çok bilinen marketlerden biridir. Firma aynı zamanda gıda üretimi de gerçekleştirmektedir. Birçok kalite belgesi ödüle sahip olan süpermarket zinciri bölgede bir ço yeniliğe de öncülü etmiştir.

Firma online olarak ürün satışı da yapmaktadır. son derece güncel ve hoş bir internet sitesi kullanmaktadırlar. Sundukları tüm hizmetler müşteri memnuniyeti odaklıdır. İyi tatmin olmuş bir müşterinin en iyi kar olduğu fikriyle hareket etmektedirler. Can Market mağazalarında çalışan ve yönetici kadroları oluşturma konusunda oldukça hassastır. En üst kademeden en alt kademe çalışanına kadar alanında uzman, donanımlı ve iş disiplinine sahip kişilerle çalışmaları sürdürmeyi hedef edinmişlerdir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmak firma için bir gelenek halini almıştır. Firma hizmet verdiği sektörde bölgesel olarak lider firma konumundadır. Firmanın başlıca misyonu bu başarılı grafiği tüm Türkiye çapına yaymaktır. Ulusal alanda sektörde mücadele vermeye hazırlanan firmanın çok yönlü olması bu konuda ona avantaj sağlamaktadır.

Can Market İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım No:25 SEREMET A.S MERKEZ / SIVAS

Can Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Can Markette kariyer yapabilirsiniz. Can Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hasan kocer dedi ki:

    Kasiyer alımı var mı?

BİR YORUM YAZ