Can Kardeşler Kuruyemiş İş Başvurusu

Kuruyemiş sektöründe yaklaşık 30 senedir hizmet vermektedirler. Yarım asra yakın tecrübeleri sayesinde kuruyemiş ve kuru kahve alanlarında uzmanlaşmış durumdadırlar. Kuru meyve, lokum ve paketlenmiş ürünlerin satışını da yapmaktadırlar. Can Kardeşler Kuruyemiş hijyen konusunda son derece titizdir. Müşteri memnuniyetinin en iyi zaman ve para tasarrufu olduğu huşunda en ufak şüphe duymazlar. Zamanlaması iyi ayarlanmış taze ürünleri mümkün olan en temiz ve hijyeni şekilde sunmaya gayret etmektedirler. Firma çalışan kadrosunu güler yüzlü ve sosyal sorumluluk sahibi kişilerden oluşturmaya özen göstermektedir. Güler yüzlü hizmet ve ‘’işler çıtırında’’ sloganı ile yola çıkan firma sektörde geçirdiği 30 yılın sonunda kurumsallaşmaya başlamış ve tek bir şube olan şube sayısını artırmıştır.

Firmanın oldukça güzel bir on-line sipariş sistemi de bulunan internet sitesi bulunmaktadır. Bu siteden verilen siparişlerin teslimatı ve gizliliği konusunda son derece hassastırlar. Sipariş verilen her 40 tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti de ödenmemektedir. Can Kardeşler Kuruyemiş’in öncelikli misyonları temiz ve kaliteli ürünleri son derece taze ve zamanında teslim etmek olarak belirler. Taze kuruyemiş ve diğer ürünleri yeni kavrulmuş tazelikte kapınıza kadar ulaşmaktadır. Firmanın ürettiği kahveler de son derece lezzetli ve meşhurdur. Dalından taze koparılmış ve kavrulmuşçasına bir kokuya sahip olan kahveleri bir çok müşterilerinin öncelikli tercihleri arasındadır. Can kardeşler yeniliğe ve büyümeye son derece önem veren bir firmadır.

Can Kardeşler Kuruyemiş İletişim Bilgileri
Adres; Can Kardeşler 10006 Sokak No: 29 A.O.S.B Çiğli / İZMİR

Tel: 0 (232) 273 61 17

E-posta: kurumsal@cankardeslerkuruyemis.com

Can Kardeşler Kuruyemiş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Can Kardeşler Kuruyemiş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Can Kardeşler Kuruyemiş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Gökhan Güven dedi ki:

  Gökhan güven mesleğim kasap ekibinizde yer almak istiyorum kendime yeni hedefler koyup daha da kendimi geliştirmek istiyorum imkan verilirse çok iyi işler başarırım

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba
   Yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. Murat Arabacı dedi ki:

  Bornova civarında bir mağazada çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ