Çan Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1991 yılında Çanakkale’nin Çan ilçesinde devlet yatırımı sayesinde 100 yataklı bir sağlık kurumu olarak hizmet vermeye başlayan Çan Devlet Hastanesi, günümüze kadar birçok farklı yenilik ve uzman doktor kadrosuna dahil etmiş olduğu hekimler sayesinde ilçenin ve çevre ilçelerin sağlık konusunda birçok hastaya çözümler sunmuştur. Kurulduktan bir müddet sonra hastanenin zamanla yetersiz kalması ve buna takriben hizmetlerin daha da geniş çaplı olmasına adına acil servis alanının genişletilerek büyütülmesi istenilmiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. 1997 senesinde acil servis binasının yeniden restore edilerek günümüzde ki halini almasıyla sağlık alanında hastalara daha fazla hizmet sunmaya başlayan hastane hastalarına en iyi tedavi çözümlerini sunmak adına işleyişini sürdürmüştür.

Akabinde daha farklı alanlara dayalı olan hizmetlerde de başarılı bir şekilde sağlık alanına dayalı işleyiş göstermiştir. Çan Devlet Hastanesi 1997 senesinde uzak ve zor koşullarda yaşayan ve böbrek yetmezliği üzerine tedavi görmek isteyen vatandaşlar için Hemodiyaliz biriminin açılmasını arzu eden hastane yetkililerin bu isteği onaylanmış ve aynı tarih içerisinde faaliyete girmiştir. Hastane personelleri, hayırsever vatandaşlar ve başhekimin yardımları ile açılan 7 yataklı Hemodiyaliz birimi günümüzde böbrek yetmezliği yaşayan hastalar için bir umut ışığı olmuş steril bir ortamda sağlık sorunlarına çözümler sunulmuştur. Günümüzde hemen her hastalık branşında hizmet veren Çan Devlet Hastanesi 2012 tarihinde ek bina inşaatı ile birlikte yatak kapasitesini 100’e çıkarmıştır.

Çan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Karşıyaka M. Orhan Caneri C. Çan / Çanakkale

Çan Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çan Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çan Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ