Çamsan İş Başvurusu

Çamsan 1978 yılında MDF, MDFLAM ve Laminat Parke ürünleri üzerine faaliyetlerini göstermek amacıyla kurulmuş ve günümüze kadar birçok başarılı iş potansiyeli göstererek işleyişlerine devam etmiştir. MDF, MDFLAM ve Laminat Parke üzerine Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek bu ürünler üretimini sağlayan firma unvanına da sahiptir. Bu ürünlere dayalı teknolojik cihazları ilk olarak ülkeye getiren firma, aynı zaman’da ağaç sanayi üzerine de günümüzde birçok başarılı üretimler sergileyerek müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Akabinde gelen başarılarla kurumsallaşan marka, Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında faaliyetlerini sürdürmeye başlamış ve günümüze kadar birçok yenilikçi ve çağdaş üretim konsepti ile müşterilerinin yüzünü güldürmüştür.

Türkiye’de bu sektörün ilki ve öncüsü olduğu gibi aynı zaman’da günümüzde alanında lider konumda yer alan bir işletmeye sahip. Üretim alanında sağlamış olduğu başarıların yanı sıra aynı zaman’da ülkenin finansal açıdan en iyi 300 şirketi arasında da yer almaktadır. Yıllar boyunca kurulduğu günden bu yana hedeflerinden şaşmayan ve daima daha iyisini müşterilerine sunmak adına işleyiş içerisinde oldukları bu sektörde kalitenin bilinen adresi olmuştur. Günümüz piyasasında büyük bir üretim hacmine sahip olan Çamsan, Türkiye’nin yanı sıra aynı zaman’da Rusya, Azerbaycan, Kıbrıs, Suriye, İran, Irak, Arnavutluk, Türkmenistan, Gürcistan, Kazakistan ve Yunanistan gibi birçok dünya ülkesine ihracatlar sergilemektedir. Bünyesinde çok sayıda personel istihdam etmesinin yanı sıra aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek olmaktadır.

Çamsan İletişim Bilgileri
Adres; Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Hendek • SAKARYA

Çamsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çamsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çamsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ