Camper İş Başvurusu

Camper, İspanya kökenli ayakkabı üreten bir firmadır. Kurucusu Lorenzo Fluxa olup 1975 yılında İspanya’da kurulmuştur. Tüm dünyada yaklaşık 1.000’in üzerinde personeli ile faaliyet göstermektedir. 50 ülkede toplam 300 mağazası bulunan Camper markasının çıkış noktası, çiftçiler için ayakkabı üretme fikrinden ortaya çıkmıştır.

Medyada çok yer almayan marka bir aile şirketidir. Camper sözcüğünün anlamı Katalanca’da ‘’Çiftçi’’ demektir. İlk ürünler geri dönüşüm malzemelerinden üretilmiş olup müşterilerine konfor ve özel bir tasarım ayrıcaşığı sunmaktadır.
Camper markasının hedef kitlesi 25-45 yaş arası olup dah genç ve daha yaşlı insanlar için de üretim yapılmaktadır. Gazeteci, mimar, serbest meslek sahipleri markanın müdavimleri arasındadır.

Markanın yaratıcısı bir ayakkabıcı olan Antonia Fluxo, endüstiyel tasarımlardaki yeni methodların nasıl geliştiğini öğrenmek umudu ile İngiltere’ye seyahat etmiştir. Dönerken yanından İngiltere’den yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Gittikçe işleri büyülten Fluxo’nun oğlu bir ayakkabı fabrikasında doğmuştur. Antonia’nın torunu olan Lorenzo, aile mesleğine devam etti ve Camper markasını kurdu. 1981’de ilk mağazasını İspanya’da Barcelona’da kuruldu.

1992 Yılında uluslar arası bir marka haline gelen Camper, özellikle Avrupa’da Londra, Paris ve Milano’da daha sonra Japonya’da mağazalar zinciri açmıştır.

Marka, internet sitesi ile de hizmet vermeye ve müşterilerinin ülkelerinde en yakın mağazayı bularak alışveriş etme imkanı sunuyor. Erkek, kadın ve çocuk ayakkabı modelleri ile alıcıların zevklerine hitap etmektedir.

Camper İletişim Bilgileri
Adres; 4. Levent Büyükdere Cd. Ecza Sokak No: 14, Levent, Beşiktaş, İstanbul

Telefon: 0212 411 45 66

Camper Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Camper firmasında kariyer yapabilirsiniz. Camper insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erdal dedi ki:

    Mhb ben serigrafi ustasıyim bi kaç yerde usta başlık, yaptım iki gündür bostayim eğer usta bi elemana ihtiyaciniz olursa

BİR YORUM YAZ