Çamlı Yem İş Başvurusu

Çamlı Yem 1983 yılında Yaşar Holding çatısı altında ilk etapta yem üretimi ile faaliyetlerine başlamış ve akabinde günümüzde 10 farklı üretim alanına dayalı hizmetler sunmaktadır. Bu üretim farklılıklarının hemen her alanında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ilk Amerikan tipi açık besicilik, ilk kültür balığı üretimi, ilk balık yemi üretimi, ilk organik balık yemi üretimi, ilk hindi besiciliği ve daha birçok alanda ilkleri başarmış dev bir marka değerine sahiptir. Zengin üretim çeşitliliği ve profesyonel kadrosu ile daima müşterilerinin daha mutlu ve memnun bir şekilde ticaret akışını sağlayan firma alanında ilklerin öncüsü ve bulundukları sektörün tüm alanlarında liderlik vasfı taşıyan bir marka değerine sahiptir.

Modern mimari üretim tesisleri içerisinde son teknoloji üretim cihazlarının yanı sıra en ufak işlem içerisinde dönün tüm cihazlar tamamen profesyonel ve alanında tecrübeli personeller doğrultusunda işlenmektedir. Büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ve balık yemleri üzerine üretim performansı gösteren Çamlı Yem uzmanlık alanının vermiş olduğu alternatif olanakları ile çeşitli ürünler ortaya koymuş ve birçok müşterisine farklı seçenekler sunmuştur. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacak çalışmalara imza atan firma bünyesi Yaşar Holding çatısı altında büyük projelere imza atmış ve Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesine üretimini üstlendiği ürünlerinin ihracatını sunmuştur. Bünyesinde çok sayıda kişi istihdam eden firma, aynı zaman’da Türkiye ekonomisine destek veren öncü kuruluşlardan biridir.

Çamlı Yem İletişim Bilgileri
Adres; Kemalpaşa Asfaltı, No:250/A 35070 Işıkkent – İZMİR

Çamlı Yem Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çamlı Yem firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çamlı Yem insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ