Camiş Madencilik İş Başvurusu

Camiş Madencilik A.Ş, uzun yıllar Şişecam bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte olup 1988 yılında kurulmuş olup, 500’ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Firma, cam ve seramik için gerekli hammaddeleri üretmektedir. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde bulunan 60’a yakın madenden, yaklaşık 19 maden geliştirme ve hammadde hazırlama tesisleri ile hizmet vermektedir. Bu tesisler Marmara, Trakya, Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinde kuruludur.

1989 Yılında Yalıköy İşletmesinde yeni bir kum hazırlama tesisi kurulmuştur. 1994 Yılında ise float ve cam ev eşyası fabrikalarının hammadde ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak kurulmuştur. 1999 Yılında ise yurtdışında ilk hammadde üretim ve sevkiyatı başlamıştır.

Bosna Hersek Federasyonu, R.K Vijenac d.o.o; Kireçtaşı İşletmesinin %50 hissesini satın almıştır.

Camiş Madencilik A.Ş, 1999 yılından bu yana da Mısır’da faaliyetlerini sürdürmekte, Şişecam’ın faaliyet gösterdiği ülkelerdeki hammadde ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerden gelen istekler doğrultusunda da lojistik hizmet de vermeye başlamıştır.

Faaliyete geçtiği 1988 yılından bu yana satışlarını 4’e katlayarak 2,76 milyon ton seviyesine çıkaran firma, kaliteli hammadde üretiminin yanında; maden arama, teknolojik araştırma, tesis dizaynı ve kurulması konusunda da hizmet vermeye başlamıştır.

Camiş Madenciliğin hammaddelerinin kullanıldığı sektörler; cam, seramik, boya, beton, yol inşaatı, gübre, lastik, plastik, kağıt, dolgu malzemesidir. Firma üretimini sürdürürken, çevre kirliliğinin önlenmesini ve doğal kaynakları verimli kullanmayı hedefleyen bakış açısı vardır.

Camiş Madencilik İletişim Bilgileri
Adres; 4. Levent, İş Kuleleri Kule 3, Beşiktaş/İstanbul

Camiş Madencilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Camiş Madencilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Camiş Madencilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ