Camiş Ambalaj İş Başvurusu

İstanbul Tuzla bölgesinde 1987 Yılından bu yana; Şişecam kuruluşu olan firma, standart dip-kilitli ambalajlar, otomatik dolumlu ambalajlar, 4-6 nokta yapıştırmalı ambalajlar, özel tasarımlı, pencereli-düz ambalaj, özel uygulamalı ve dondurulmuş gıda ambalajları üretmektedir.

Camiş Ambalaj AŞ’nin ikinci en büyük fabrikası 1997 Yılında Eskişehir’de açılmıştır. Firma, Şişecam’ın kağıt-karton ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Firma %100 Müşteri memnuniyetini hedeflemekte, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi belgesini alarak bu konudaki ciddiyetini ortaya koymuştur.

Gıda, içecek, beyaz eşya, temizlik, elektrik-elektronik, fide-süs bitkileri, ayakkabı-terlik gibi çok değişik sektörlerdeki ambalaj ihtiyaçlarını karşılan firma, Türkiye’de oluklu ambalaj sektöründe yaklaşık %6, ofset ambalaj sektöründe ise %4 Pazar payı bulunmaktadır.

Başarılarını yurtiçi ve yurtdışı ambalaj yarışmalarında aldığı ödüllerle de pekiştiren firma, kendisini kanıtlamıştır.

Tasarım ve ambalaj sektöründe çok önemli bir yeri olan Camiş Ambalaj, müşteri istekleri doğrultusunda ambalaj tasarımı uluslar arası standartlar doğrultusunda üretilmektedir. Bilgisayar destekli programlarla üretilen ambalajlar, önce maket halindedir. Ürünü farklı bir noktaya getiren grafik baskı, müşterilerden gelen talep yönünde tasarlanır. Firma, varak ambalaj konusunda da bir ilke imza atmıştır. Meyve ve sebze ambalajında da yüksek kalite flekso baskısı kullanarak sektöre yeni bir rekabet avantajı sağlamıştır.

Şişecam, ilk kurulduğu yıllarda gerekli hammadde olmadığı için ambalaj üretiminde gerekli olan kağıt ve karton üretimini kendisi karşılamıştır.

Camiş Ambalaj İletişim Bilgileri
Adres; Mümtaz Zeytinoğlu Bulvarı, Organize Sanayi Bölgesi ESKİŞEHİR ve İstasyon Mh. Şehitler Caddesi, No: 139 Tuzla-İSTANBUL adresinde fabrikaları bulunmaktadır.

Tel: 90 216 581 27 27 (pbx)

E-posta: capazarlama@sisecam.com

Camiş Ambalaj Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Camiş Ambalaj firmasında kariyer yapabilirsiniz. Camiş Ambalaj insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ