Camel İş Başvurusu

Camel Sigara, R.J Reynolds tarafından 1913 yılında kurulan, Türk ve Virjinya Tütünlerinden üretilen bir sigara markasıdır. Camel adının çıkış noktası İskoç Halk şarkısı eşliğindeki sloganı ile ‘’Develer geliyor’’ sloganı ile piyasaya sürülmüştür. Osmanlı İmparatorluğu’nun Amerikan İç Savaşı sonrasında, hediye olarak gönderdiği dört deve ve bakıcıları Rasim Efendi Amerika’ya gitmiştir. Reklam Kampanyasında yer alan ‘’Yaşlı Joe’’ isimli deve bedava sigara dağıtmaktaydı. Yaşlı Joe resmi sigaranın yüzü olmuştu. Uzunca bir süre de sigara paketinin üzerinde resmi kalmıştı.

Camel sigara, filtresiz ve soft pakette üretilmeye başlanmıştır. 1997 Tarihinde deve figürü paketin üzerinden kaldırılıp yerine kadın tasviri kullanılmaya başlanmıştır.

JT firmasının, R.J Reynolds’u 1999’da satın alarak dünya piyasasında yerini sağlamlaştırmıştır. Dünya devi olan Camel Sigara Fabrikası, bünyesinde 11.000’den fazla personel istihdam etmektedir. Şirketin en büyük markaları Camel ve Winston markalarıdır.

Camel Türkiye sigara fabrikası, İzmir Torbalı’da 1993 yılında kurulmuş ve üretime başlamıştır. Fabrika, teknoloji harikası tesisi ile üç ayrı binadan oluşmaktadır. Modern makinalar ile donatılmış olan fabrikada dakikada 8.000-16.000 adet sigara üretilmektedir. Bununla birlikte yıllık kapasite 30 milyar adet sigaraya ulaşmaktadır. Fabrika saatte 7 ton tütün işleme kapasitesi bulunmaktadır.

JTI Türkiye, doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 7.000 kişiye iş kapasitesi sağlamaktadır. Camel Sigara Fabrikası JTI Tütün Pazarlama A.Ş İstanbul merkez ofis dışında, Antalya, Adana, Trabzon, İzmir, Diyarbakır ve Bursa’da satış ofisleri bulunmaktadır.

Camel İletişim Bilgileri
Adres; KAVACIK ÇAVUŞBAŞI CADDESİ, YEDEK REİS SK NO: 7/6 35150 TORBALI İZMİR

Camel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Camel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Camel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 53 YORUM
  1. Melike dedi ki:

    Merhaba izmir karabaglarda oturuyorum tranfer baskı atolyem vardı Corona dan iflaz ettim disiplin li ve becerikliyimdir 34 yasındayım sizin le calışmak tan onur duyarım

BİR YORUM YAZ