Çam Hotel İş Başvurusu

Aralık 2014 yılında Ankara’da kurulan Çam Otel, henüz yeni bir marka olmasına rağmen günümüzde adını kısa bir zamanda kalitesinden ötürü duyuran ender firmalar arasında yer almaktadır. Konaklamanın yanı sıra aynı zaman’da Termal, SPA v Convention Center adı altında birçok farklı faaliyetler sunan bir yapıya sahiptir. Anadolu’nun ilk ve tek tatil tesisi olarak bilinen Çam Otel, Ankara’nın en güzel bölgelerinden birinde yer almakta olup, Kızılcahamam’ın soğuksu milli parkında bulunmaktadır. Modern mimari yapısı ile lüks konforlu iç dekorasyonu sayesinde muhteşem bir tatil keyfi sunan Çam Termal toplam’da 256 adet lüks odası ile kalitenin ve kusursuzluğun Ankara’da ki tek adresi olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacak faaliyetlerde bulunan otel bünyesi, 8 farklı yüzme havuzu ve termal havuz seçenekleri ile insanların daha kaliteli ve konforlu bir tatil geçirmesini sağlamakta. Aile odaklı otel yapısı ve en küçük aileden en büyük aile bünyesine kadar birçok farklı otel odası alternatifleri sayesinde herkesin yüzünü güldüren bir konsepte sahip. Birçok farklı alternatif eğlence alanlarının da bulunduğu Çam Otel’de, asırlık çam ormanları ve büyüleyen doğal güzelliği sayesinde müşteriler her daim mutlu ve memnun bir şekilde oteli terk etmekte. Zengin yemek çeşitliliği ve içme alanına dayalı birçok farklı seçeneğin bulunduğu Çam Otel bünyesinde birçok personel istihdam etmekte olup, her sene farklı tarihler aralığında yeni personel istihdamı sağlanmakta.

Çam Hotel İletişim Bilgileri
Adres; Kızılcahamam Soğuk Su Milli Parkı içi Kızılcahamam / ANKARA

Çam Hotel Kariyer Olanakları
Otel insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çam Hotel’de kariyer yapabilirsiniz. Çam Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ