Çam Güvenlik İş Başvurusu

2006 yılında özel güvenlik alanına dayalı olarak hizmetlerini başlatan Çam Güvenlik, günümüze kadar gerek özel, gerek ise devlet kurumlarına hitaben birçok güvenlik personeli yetiştirerek istihdam imkânı sunmuştur. Devlet kurumları, özel şirket kuruluşları, AVM’ler, özel etkinlik, yaşam alanları ve daha birçok farklı alana dayalı güvenlik hizmetleri üzerine faaliyetler sunan Çam Güvenlik yıllardır kalitesinden ödün vermeden hep aynı istikrarlı başarılarıyla günümüze kadar sürdürülebilir bir performans sergilemiştir. İnsan hayatını daima ön planda tutan hizmetler çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren Çam Güvenlik, günümüzde silahlı ve silahsız olmak üzere 2 farklı alana dayalı güvenlik eğitimlerini vermekte olup, daima dinç ve dinamik bir kadro ile Türkiye’nin birçok farklı ilinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Tamamı alanında uzman ve tecrübeli güvenlik eğitmenleri kontrolünde yapılan eğitim süreçleri, güvenlik personellerinin daha verimli bir şekilde işlerine adapte olma ve nerede ne zaman nasıl davranacaklarına karşın güvenlik eğitimlerini disiplinli bir şekilde almaktadırlar. Ankara’da kurulu olan firmanın bu şehirde birçok AVM, özel devlet binaları, bakanlıklar ve daha birçok yaşam alanlarında tam donanımlı güvenlik personelleri ile hizmet sunmaktadır. Ankara’nın yükselen güvenlik markalarından biri olan Çam Güvenlik bu alanda birçok yenilikçi ve çağdaş projeleri ile de adını duyuran ender firmalar arasında yer almaktadır. Bünyesinde ve eğitmiş olduğu bünye dışında ki birçok güvenlik personeline istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destekte bulunmuştur.

Çam Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Maltepe Mah. Süleymanbey Sk. No:11 06570 Çankaya ANKARA

Çam Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çam Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çam Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ